Šaulys

Jupiterį astrologai dažnai vadina sėkmės planeta. Jis gali apdovanoti savo vaikus sėkme, garbe ir gerbūviu. Galbūt sunku tuo patikėti, tačiau būtent tai Jupiteris dovanoja Šauliui. Tačiau pirmiausia Jupiteris šį ženklą pasmerkia visokiems išbandymams: perplaukti 7 jūras, beieškant idealizmo, kuris iš tiesų slypi mumyse. Ugnies ženklas, globojamas Jupiterio, kuris lemia šaulių linksmumą, sėkmę pinigams. Šauliai atviri, nuoširdūs, žavūs. Nekenčia bet kokių suvaržymų, nori būti savarankiški. Mėgsta keliauti, skaityti. Aktyvūs, gali daug pasiekti darbe.
Šauliai gimtadienį švenčia: Lapkričio 22 – gruodžio 21 d.
9-asis Zodiako ženklas
3-ias nepastovusis ženklas
3-ias ugninis ženklas
valdančioji planeta: Jupiteris.
Laimingas skaičius: 3 ir visi skaičiai, kurie dalijasi iš 3.
Astrologinis simbolis: Kentauras – Šaulys (mitinis gyvūnas, turintis žmogaus galvą, rankas ir viršutinę kūno dalį ir arklio apatinę kūno dalį).
Astrologinės spalvos: mėlyna, žalia, violetinė ir purpurinė.
Astrologiniai akmenys: ametistas, safyras, agatas ir smaragdas.
Šaulys valdo 9-ąjį horoskopą namą. Geriausi partneriai: Liūtas ir Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas. Sunkiai sutaria su Žuvimis, Mergelėmis, Dvyniais.
Po šiuo ženklu gimė: A. Kubilius, A. Sabonis, Sviftas, Berliozas, Marija Stiuart, Engelsas, Horacijus, Čerčilis, Karnegis, M. Tvenas, Bethovenas, Štrausas, Disnėjus.
Šauliui sunku suvokti, kad jo vidinė ramybė priklauso nuo to, kaip jis priima aplinkinį pasaulį. Šauliai nenurimstantys: jie visada “plečia” ir tobulina savo asmenybę, pasiduodami hipnotizuojančiai tolumoje švytinčios žvaigždės apgaulei ir laukdami naujų nuotykių. Jie bando viską pamatyti, viską išragauti ir aprėpti ir taip elgiasi iki pat savo žemiškosios kelionės pabaigos.
Šauliams į galvą greitai šauna visokios idėjos, o jų sėkmė dažnai pagrįsta jų intuicija. Kaip ir jų simbolis – Kentauras – Šaulys, Šauliai gana tiesmuki savo bendravime ir kalboje, kuri, kaip lekianti strėlė, pataiko į taikinio esmę. Jie mėgsta išreikšti savo asmeninę nuomonę su niekuo nesitaikstydami.
Šauliai – įžvalgūs gyvenimo stebėtojai, todėl labai retai sugeba susilaikyti nuo savo pastabų mylimiems žmonėms, tačiau šie pastebėjimai būna ne tik kritiški, bet ir naudingi. Tačiau Šauliai turėtų suprasti, kad ne visi yra tokie objektyvūs, kaip jie ir ne visada jų geri ketinimai gali būti priimti teisingai.
Dažnai šis Šaulių bruožas priimamas kaip tuštybė arba paviršutiniškumas, o kartais – kaip apsimestinis meilikavimas. Šauliai neturėtų įsižeidinėti dėl menkų paniekos ir nesupratimo apraiškų, tikrų ar tariamų. Jie neturėtų laikyti savyje jokio pykčio žmonėms, kurie yra tikrasis jų džiaugsmo šaltinis. Jie turi išmokti tikėti geresne ateitimi. Ir kodėl gi ne? Juk Jupiteris – jų stiprusis sąjungininkas.
Nežiūrint į tai, kad Šauliai – komunikabilūs, dažnai jie jaučiasi labai vieniši, nes yra nepataisomi idealistai. Jie ilgus metus tikės meile ir draugyste net po to, kai bus išduoti. Jie moka vėl ir vėl patikėti žmonėmis. Ir tai – didžioji jų sėkmės paslaptis – didysis jų tikėjimas, už kurį paprastai dosniai apdovanojama.
Psichoseksualinė Šaulio charakteristika
Kadangi Šaulys – dvigubas ženklas, šio ženklo žmonės būna dviejų tipų: ištikimas idealistinis ir romantiškas tipas, kuris retai kada nueina nuo tiesaus ir siauro geradarystės kelio, ir visiškai priešingas tipas, kuris, beieškodamas tobulybės, mėtosi nuo vieno meilužio prie kito ir pamiršta, dėl kokios priežasties apskritai pradėjo šias paieškas ir, galų gale, ko ieško…
Pirmąjį tipą valdo aistringa prigimtis, tačiau seksualinės energijos perteklius panaudojamas kūrybai, o ne donžuaniškiems nuotykiams.
Antrasis tipas (ir moterų, ir vyrų) – tai tikras suvedžiotojas, kuris trypčioja iš laimės prie kiekvienos savo naujos seksualinės pergalės ir įrašo ją į savo meilužių katalogą.

Šaulio moteris

Žavi jos draugiškumas. Ji mieliau renkasi vyrų, nei moterų kompaniją. Atvira ir nuoširdi, nors kartais pernelyg impulsyvi. Draugus žavi jos humoro jausmas, intuicija. Puiki partnerė ambicingam ir karštam vyrui. Ji nėra gera šeimininkė ir niekada neišteka dėl noro turėti namus ar vaikų. Jai reikia laiko, kad apsistotų ties vienu partneriu, dažniausiai turi daug gerbėjų. Puikiai grumiasi su problemomis, derindama intelektą ir intuiciją. Ji mėgsta pobūvius, nepaisant to, kad juose būna rami ir tyli. Kaip mylimoji – nepagaunama kaip peteliškė. Kaip žmona – puiki, kol interesai nukreipti į šeimyninių pastatų statymą. Kaip motina – mylinti, linksma, nekantri, trūksta susirūpinimo vaikais.

Kaip su ja sutarti

Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės. Ji mėgsta draugauti su vyrais, tad netramdykite jos. Leiskite jai vadovauti piniginiuose reikaluose. Stenkitės elgtis taip, kad gyvenimas su jumis jai atrodytų kaip nuotykis.

Šaulio vyras

Nenuilstantis, energingas, laimingas tuomet, kai keliauja. Sunkiai apsisprendžia vedyboms. Turi daug moterų. Labai jautri moteris su juo jausis nelaiminga. Viską kompensuoja tik jo nuostabus humoro jausmas. Vaikams būna tolerantiškas tėvas, besidomintis proto ir asmenybės lavinimu.Turi daug idėjų, tačiau jos įgyventi neretai stinga kantrybės. Vertina tradicijas ir senus daiktus.

Kaip su juos sutarti

Jis yra piratas arba mėgsta galvoti, kad toks yra. Todėl duok jam laisvę ir nesitikėk, kad jis domėsis šeima. Apsimesk, kad nesupranti, jog jam žmona reikalinga tik kaip jo paties egzistavimo centras. Jis yra geras klausytojas ir pasakotojas. Sužadink jo susidomėjimą tuo pasauliu, kuris supa tave.

Šaulio sveikata

Jautri arterinė, nervų sistema. Daugumos šaulių sveikata gera, bet nervinimasis gali tapti rūpesčių priežastimi. Linkę į nelaimingus atsitikimus. Jie gali gyventi bet kur, tinka dažnas aplinko keitimas.

Seksualumas

Jautri vieta

Šlaunys. Mėgsta šlaunų vidinės pusės glamones.

Moteris

Šio tipo moteris mėgsta ekstremalaus sekso nuotykius. Jas jaudina netikėti pojūčiai. Nemėgsta banalaus meilinimosi, pvz., gėlių, šampano ir meilės žodžių derinio.

Vyras

Mėgsta erotinius žaidimus, maudynes su partnere. Jis mėgsta su partnere kalbėtis apie seksą, žiūrėti erotinius filmus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *