Skorpionas

Skorpiono asmenybė – tai antagonistinių jėgų nepastovus derinys. Dvasia ir kūnas nuolat tarpusavyje kovoja, todėl kartais Skorpionas atrodo tarsi pats velnias. Kartais netikėtai – šventasis. Tai stiprios valios žmonės, tokios stiprios, kad agresyvumas jų kelyje į sėkmę sukuria daug priešų. Už sėkmę gyvenime Skorpionai kovoja, ko gero su didesne energija, nei visi kiti ženklai kartu paėmus. Ir kaip meniškai! Vandens ženklas, globojamas Marso. Marsas į jo gyvenimą atneša daug rūpesčių, tačiau ir didžiulį norą juos nugalėti. Prieštaringa asmenybė. Negailestinga ir aistringa. Ją galima arba mylėti arba jos nekęsti. Skorpionams neegzistuoja kliūčių. Jie analitinio mąstymo, tačiau taip pat turi gerą intuiciją. Energingi, dažniausiai siekiantys užsibrėžto tikslo.

Skorpionai gimtadienį švenčia: Spalio 24 d.- lapkričio 21 d.
3- iasis Zodiako ženklas.
2- asis vandens ženklas.
3-iasis pastovusis ženklas.
Valdančioji planeta: Marsas ir Plutonas.
Laimingas skaičius: 9 ir visi skaičiai, kurie dalijasi iš 9.
Astrologinis simbolis: skorpionas ir erelis.
Astrologinės spalvos: ryškiai raudona,avietinė ir visos ugninės spalvos.
Astrologiniai akmenys: topazas ir mėnulio krištolas.
Skorpionas valdo 8 horoskopo namą. Geriausi partneriai: kiti vandens ženklai Žuvys ir Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės. Nesutaria su Vandeniais ir Taurais. Po šiuo ženklu gimė V. Adamkus, A. Giniotis, Lomonosovas, Volteras, Paganinis. Marija Antuanetė, Dostojevskis, M. Kiuri, Turgenevas, P. Pikasso, R. Kenedis.
Nors daugelis Skorpionų nori daug pasiekti gyvenime, tik nedaugeliui tai pavyksta, nes tam, kad turėtų laimėtojo laurus, harmoniją ir meilę, materialines geroves, jie pirmiausiai privalo laimėti kovoje su savimi, tik tada pasieks tai, ko trokšta.
Skorpionai labai emocionalūs, jiems reikalinga meilė, jie trokšta jos, jie prašo jos, trumpiau sakant – meilė – tai gyvenimo kuras. Astrologai vieningai sutaria, kad Skorpionas – pats seksualiausias iš visų Zodiako ženklų.
Būdami karaliais visuose seksualiniuose reikaluose, Skorpionai prie sekso prieina lengvai ir dažniausiai juo užsiima ankstyvajame amžiuje, nes jie seksualiai atrodo. Netgi jei nėra ypač gražūs. Kiekvienas mato nuo jų sklindantį geismą, o jeigu nemato, tuomet jaučia. Žmonės nori juos mylėti, būti su jais kartu, nes jie kuria vidines jėgas, paslėptas aistringoje Skorpiono natūroje.
Egzistuoja du Skorpionų tipai: žemas, neišsivystęs, simbolizuojamas skorpiono tipas ir išsivystęs, dvasingas, erelio simbolizuojamas tipas. Retai galima rasti vidurį tarp šių kraštutinumų. Jie turi perdėtą sugebėjimą analizuoti beveik viską pasaulyje, išaiškinti kiekvieno reikalo esmę.
Kadangi Skorpionas pirmasis iš keturių pastoviųjų ženklų, jis užsispyręs kiekviename reikale, kol jis bus jo suprastas ir suvoktas. Iš tikrųjų, tai vienas charakteringų Skorpiono bruožų – kovoti iki galo, nekreipiant dėmesio į pasekmes. Jie ir toliau turi eiti šiuo keliu: užbaigti tai, ką pradėjo.
Skorpionai nemoka teisingai savęs išreikšti, be to, jie linkę nutylėti ir laikyti viską paslaptyje. Jie nori pasiekti savo tikslus be kitų pagalbos, todėl mažai kas gali teisingai suprasti jų veiksmus.
Psichoseksualinė charakteristika
Skorpionas- tai įasmenintas seksas. Jų ženklas valdo lytinius organus. Argi reikia dar ką nors sakyti? Agresyvioje Marso įtakoje jų smegenų ląstelės šio ženklo vyrus ir moteris apdovanoja didžiuliu seksualiniu apetitu. Čia nėra jokių moralinių apribojimų, nes į seksą Skorpionas žvelgia, kaip į nepriklausomą žmogiškų santykių sritį ir, be to, seksas atstato jų jėgas.

Visame Zodiake meilužių tarpe Skorpionai labai vertinami. Jie turi tokios patirties, kuri tinka ne tik savo norams patenkinti, bet ir įtikti savo partneriui.

Skorpiono moteris

Nepriklausoma, elektrizuojanti, sunkiai pasiduoda meilikavimui , bet visgi lengvai užkovojama. Išorinė maniera kartais būna ir atstumianti, išlaikomas atstumas slepia jausmingą iššūkį. Ji rizikuos dėl meilės, neskaičiuodama „išlaidų“. Labai nusivilia, jei jos nuomonė nepasitvirtina. Labai romantiška ir to paties reikalauja iš mylimojo. Gera psichologė, protinga, sugeba įvertina kitus žmones, pamato tiesą, žibančią pelenuose. Būna irzli ir nervinga. Turi daug draugų, tačiau gali turėti ir didžiulių priešų. Įsimylėjusi būna įdomi ir jaudinanti. Ištekėjusi stengiasi būna gera žmona. Savo vaikams būna griežta, bet suprantanti motina. Su skirtingais žmonėmis bendrauja skirtingai. Vienam gali pasirodyti egoistiška, kitam – pasiaukojanti.

Kaip su ja sutarti

Išjudink jos gynybą visais knygiškais romantikos būdais. Ji gali atrodyti tarsi užšaldyta, bet greitai išsilydo, kai yra mylima. Nesikalbėk su ja pusryčių metu, jai tuomet reikia ramybės, flirtuok vakarieniaudamas. Pripažink faktą, kad jai trūksta energijos, nes nori būti globojama. Suteik jai juoko.

Skorpiono vyras

Energingas, stiprus ir tylus tipas, bet prireikus niekada neieškos žodžio. Nebūk suklaidintas jo „kietos odos“, nes viduje jis jautrus. Dėl tokio jo jautrumo pavydas gali būti didelė klaida. Jam reiklia mylimosios, kurios akys nukreiptos tik į jį vieną. Jei per ilgai bus padėtyje be išeities, jo meilė gali virsti neapykanta. Labiau mėgsta pats medžioti, nei būti sumedžiotas. Jis domisi šeima ir namais, bet tai jam gali neteikti džiaugsmo. Bus patenkintas, perkeldamas daugelį pareigų partnerei. Kartais turi žiaurų sąmojį, bet apskritai yra malonus vyras su filosofiniu požiūriu į gyvenimą.

Kaip su juo sutarti

Apsimesk, kad juo nesidomi. Jis atbėgs. Visada sakyk jam tiesą, jis tave už tai gerbs. Supras bet kokį melą. Palik jam jo įsigilinimą į darbą – tai jo kita meilė. Prajuokink jį – už tai tave dar labiau mylės.

Skorpiono sveikata

Jautrūs šlapimo ir lyties organai. Patariama daugiau sportuoti ir būti gryname ore. Patartina gyventi prie vandens, ypač upės.

Seksualumas

Jautri vieta

Visas kūnas po truputį.

Moteris

Itin jausmingos, jas labiausiai veikia, kai partneris šnabžda meilius žiodžius, dejuoja. Nemėgsta banalių žodžių.

Vyras

Šio tipo vyrui reikia ypatingos aplinkos, jausmingos muzikos, prieblandos. Jam nepatinka mylėtis bet kur. Kūno glamonės bus bevertės, jei nepaveiksi jo proto.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *