Avinas Avinas

Skaityti dienos horoskopą

Fortūna vis dar plačiai šypsosi jums, tad viskas turėtų sektis puikiai. Visą dieną tikriausiai būsite dėmesio centre, tad pasistenkite atrodyti nepriekaištingai. Kita vertus, bus pravartu atminti, kad ne visko, ką galite gauti, jums iš tiesų reikia.


Jautis Jautis

Skaityti dienos horoskopą

Ne pati puikiausia diena Jaučiams. Naujų didelių projektų verčiau nepradėkite - skirkite dieną smulkiems kosmetiniams darbeliams. Skaičiuokite, ką turite, galvokite, ko jums reikia, ir nesiimkite nieko prieš tai gerai neapsvarstęs.


Dvyniai Dvyniai

Skaityti dienos horoskopą

Pasidalykite savo troškimais ir svajonėmis su artimu žmogumi. Šiandien būsite jautresnis ir jausitės pažeidžiamesnis nei paprastai, bet šalintis tų, kurie jus supranta, neverta. Pasikliaukite intuicija.


Vėžys Vėžys

Skaityti dienos horoskopą

Net ir besilinksminančioje kompanijoje vargu ar sugebėsite atsipalaiduoti. Kamuojantys rūpesčiai niekaip nenori palikti nei širdies, nei galvos. Jei negalite sau leisti neveikti nieko, gal galite bent kuriam laikui pakeisti veiklos pobūdį?


Liūtas Liūtas

Skaityti dienos horoskopą

Būkite atidus ir nekaišiokite rankų kur nereikia. Žaidimo taisykles šiandien diktuojate, deja, ne jūs. Jei nenorite susipykti su visu pasauliu, teks paklusti, nors širdy ir protestuosite.


Mergelė Mergelė

Skaityti dienos horoskopą

"Šiandien būtų ne pro šalį pakeisti aplinką. Aplankykite tėvus, giminaičius ar seną bičiulį, kurio nuomonę vertinate. Net jei pokalbis būtų "apie nieką", jis padėtų išspręsti jūsų problemą, ypač jei ji - etinio pobūdžio."


Svarstyklės Svarstyklės

Skaityti dienos horoskopą

Šiandien jausitės pakankamai budrus ir tvirtai stovįs ant žemės, kad nedvejodamas griebtumėtės kad ir pačios painiausios užduoties. Verčiau įsiklausykite į žodžius tų, kuriuos paprastai laikote pernelyg smulkmeniškais.


Skorpionas Skorpionas

Skaityti dienos horoskopą

Kai kam žūtbūtinai reikia jūsų pagalbos. Padėti, be abejo, reikia, tik būkite atidus ir atsargus - šiandien gali išsipildyti tiek slapčiausia svajonė, tiek baisiausias jūsų košmaras.


Šaulys Šaulys

Skaityti dienos horoskopą

Visą dieną jausitės ir dalyvis, ir žiūrovas kartu. Jūsų kasdienybėje, pasirodo, yra nuostabių dalykų, kurių iki šiol nepastebėdavote. Nebijokite eksperimentuoti - įgysite tikrai įdomios ir labai vertingos patirties.


Ožiaragis Ožiaragis

Skaityti dienos horoskopą

Žinokite savo galimybių ribas. Turėtumėte būti atsargesnis nei paprastai. Šiomis dienomis skubėjimas būtų jums pragaištingas. Kai kas manys, kad galėtumėte nuveikti ir daugiau, bet protingas žmogus teisingai įvertins jūsų apdairumą.


Vandenis Vandenis

Skaityti dienos horoskopą

Puikiai seksis dirbti komandoje, tad nenustebkite, jei pasijusite nejučia tapęs lyderiu. Svarbiausia - įsitikinti, kad visi supranta, ką ir kodėl daro. Atminkite, kad tiesos monopolio jūs neturite - su tokiomis pretenzijomis būtumėt paprasčiausiai juokingas.


Žuvys Žuvys

Skaityti dienos horoskopą

Nenumatytos aplinkybės sugriaus dienos planus. Beje, neteks imtis nieko tokio, ko nebūtumėte daręs anksčiau, taigi ankstesnė patirtis labai pravers. Reikia tikėtis, kad tos pačios klaidos dukart nekartosite.