Avinas Avinas

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje pasistenkite būti kuklesnis ir nuolankesnis, kitaip į paviršių išplauks visi pikti jūsų kėslai. Jei norite išsaugoti ramybę namuose ar draugystę, teks susitaikyti su neišvengiamomis piniginėmis išlaidomis. Savaitgalį laukite staigmenos.


Jautis Jautis

Skaityti savaitės horoskopą

Šią savaitę būsite apsėstas medžiotojo aistros. Pabandykite ją sutvardyti ir nepersekiokite savo kolegų už kažkada patirtas nuoskaudas. Nuo savaitės vidurio turėtumėte būti nebe toks agresyvus ir kur kas geresnės nuotaikos.


Dvyniai Dvyniai

Skaityti savaitės horoskopą

Ši savaitė žada jums būti turtinga įvairių įvykių, paįvairinančių kasdienybę. Visiems kartais taip nutinka, kad viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir ne visuomet tam būna tinkamas laikas. Būkite protingas, stumkite į šalį mintis apie reformas ir palikite viską taip, kaip yra.


Vėžys Vėžys

Skaityti savaitės horoskopą

Šią savaitę jūsų žvaigždės atneš ramybę jūsų sielai ir suteiks jėgų jūsų kūnui. Savaitės pabaigoje jūsų darbai bus įvertinti kaip novatoriški ir net genialūs. Santykiai su artimu žmogumi radikaliai pagerės, jei būsite iš tiesų nuoširdus ir atviras.


Liūtas Liūtas

Skaityti savaitės horoskopą

Šią savaitę išsiskirs jūsų ir svarbaus jums žmogaus nuomonės. Tad konflikto išvengti tikrai nepavyks. Pabandykite į viską pažiūrėti filosofiškai ir rimtą ginčą kuo labiau sušvelninti. Ketvirtadienį būsite pakviestas bendradarbiauti įgyvendinant kažkokius ypatingus sumanymus. Nedvejodamas priimkite kvietimą.


Mergelė Mergelė

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmoje savaitės pusėje verčiau palaikykite liežuvį už dantų, nes žodis, išlėkęs žvirbliu, sugriš jaučiu. O tuomet galite tikėtis visokiausių nesusipratimų. Be to, galite būti labai agresyvus. Ketvirtadienį, deja, prasidės tikrosios nesėkmės…


Svarstyklės Svarstyklės

Skaityti savaitės horoskopą

Jau nuo pirmadienio jūsų savijauta ims gerėti, o savaitgalį pasieks aukščiausią tašką. Visą savaitę būsite apsvaigęs iš meilės ir labai švelniai dairysitės į kitos lyties atstovus. Senam geram bičiuliui gali prireikti jūsų paramos, tikriausiai materialinės.


Skorpionas Skorpionas

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmomis savaitės dienomis galite išgirsti įtikimai skambantį, bet iš tiesų visai blogą patarimą. Neklausykite jo! Nepamirškite svarbios gyvenimo tiesos – kaip šauksi, taip atsilieps. O savaitės pradžioje jūs būsite piktas ir provokuosite kivirčus… Geriau pasijusite tik penktadienį, darbo dienai baigiantis.


Šaulys Šaulys

Skaityti savaitės horoskopą

Šios savaitės pradžioje jūsų elgesys svyruos tarp karštakošiškumo ir meilumo – pakankamai keistas derinys. Šiaip ar taip, sunku bus rasti jus suprantančių žmonių. Nuo pat pirmadienio vis atrodys, kad išlipote iš lovos ne ta koja. Pagerėjimo galite tikėtis tik penktadienį.


Ožiaragis Ožiaragis

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje jūs būsite labai geros formos ir galėsite dirbti labai produktyviai. Jūs labai lengvai užmegsite naudingus kontaktus, sugebėsite puikiai užjausti kolegas. Trečiadienį ir ketvirtadienį ar net iki savaitės pabaigos galite jausti nesuprantamą įtampą.


Vandenis Vandenis

Skaityti savaitės horoskopą

Kitą savaitę pajusite Amūro laidomas strėles, be to, jus globos ir Venera. Savaitės pabaigoje labai sustiprės jūsų ryšys su partneriu. Jei įmanoma, svarbių verslą ar pinigus liečiančių sprendimų šią savaitę verčiau nedarykite.


Žuvys Žuvys

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pirmoje pusėje dėl Veneros įtakos jausitės lyg su sparnais. Būsite linkęs viską pervertinti ir išpūsti. Tačiau į savaitės pabaigą pasiduosite valgymo malonumams ir veikiausiai dėl to savaitgalį būsite blogos nuotaikos.