Avinas Avinas

Skaityti savaitės horoskopą

Jau nuo savaitės pradžios imkitės energingiau ginti savo autoritetą, taip pat praverstų tvirtesnė ir konkretesnė pozicija krizės šeimoje klausimu. Artimi giminaičiai be jūsų žinios gali įsivelti į rizikingus ir kvailus finansinius žaidimus. Savaitgalį būsite labai reikalingas šeimai, todėl pasistenkite likti namie.


Jautis Jautis

Skaityti savaitės horoskopą

Netikėta ir džiugi žinia suteiks jums drąsos ir jėgų nugalėti nenugalima, ir jūsų svajonių tikslas gerokai priartės. Kontaktai su švietimo įstaigomis gali būti naudingi ir informatyvūs. Stenkitės galvoti, ką kalbate, kad vėliau netektų gailėtis. Savaitgalį galite pajusti poreikį pabūti vienas.


Dvyniai Dvyniai

Skaityti savaitės horoskopą

Kai kas, nerandantis vietos gyvenime, šią savaitę gali audringai reikšti savo nepasitenkinimą jumis. Protingiausia būtų nekreipti dėmesio ir tiesiog toliau dirbti savo darbus, tiesa, vengiant aštresnių konfliktų. Iš aplinkos pastaruoju metu ir taip jau sugeriate pernelyg daug neigiamos energijos.


Vėžys Vėžys

Skaityti savaitės horoskopą

Šią savaitę neturėsite daug darbo ir turėsite daug laiko, kurį galėsite skirti sau. Be didelių išlaidų ir kliūčių įgyvendinsite savo planus. Naujos perspektyvos paįvairins gyvenimą, nors ir privers suvirpėti širdį. Savaitgalį tikėtinas meilės romanas, gal net gana audringas…


Liūtas Liūtas


Skaityti savaitės horoskopą

Niekur nepulkite stačia galva, nors ir svarbiausi dalykai slystų iš rankų. Šią savaitę turėsite pakankamai laiko ir progų, kad viską ramiai galėtumėte susitvarkyti. Pirmoje savaitės pusėje galite pasirodyti esąs nekantrus ir netolerantiškas. Savaitgalį neužsidarykite tarp keturių sienų, daugiau bendraukite.


Mergelė Mergelė

Skaityti savaitės horoskopą

Dėl nenumatytų įvykių ši savaitė prabėgs žaibišku greičiu ir atneš šiokios tokios naudos – tapsite išmintingesnis, o naujos žinios suteiks pranašumo prieš kitus. Kartais reikia bandyti iššokti aukščiau bambos, jei nori kažką pasiekti. Pagaliau pavasaris, todėl savaitgalį bus lengviau rasti būdų pailsėti ir atsipalaiduoti.


Svarstyklės Svarstyklės

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje būsite priverstas skubiai priimti kažkokius svarbius sprendimus. Be to, dar ir neturėsite teisės suklysti. Antroje savaitės pusėje laukia trumpa romantiška iškyla ar kažkas panašaus. Savaitgalį jūsų pagalbos gali prireikti senam bičiuliui.


Skorpionas Skorpionas

Skaityti savaitės horoskopą

Jei sugebėsite tinkamai organizuoti darbus, savaitės pradžia gali būti itin produktyvi. Atėjo laikas pagaliau atskirti grūdus nuo pelų ir parodyti, ką iš tikrųjų sugebate. Atlyginimas už darbą, kokio jūs tikitės, tikriausiai atpirks viską. Savaitgalį gali tekti priimti kažkokį svarbų sprendimą.


Šaulys Šaulys

Skaityti savaitės horoskopą

Ką pasieksite šią savaitę, jums nepasirodys pakankama. Norite visiškos sėkmės, ir tai, tiesą sakant, yra visai įgyvendinama. Senos problemos po truputį sprendžiasi, perspektyvos aiškėja. Savaitgalį – tinkamas metas pradėti reguliariai mankštintis, laikytis dietos ar panašiai.


Ožiaragis Ožiaragis

Skaityti savaitės horoskopą

Šią savaitę turėsite itin svarbų pokalbį. Turite jam iš pagrindų pasiruošti, kad padarytumėte norimą įspūdį. Gali būti, kad pokalbio metu bus priimti svarbūs sprendimai, kurie turės reikšmės jūsų tolesnei ateičiai. Apskritai savo reikalus stenkitės tvarkyti pats, pernelyg neatviraukite.


Vandenis Vandenis

Skaityti savaitės horoskopą

Viskas einasi ne taip gerai, kaip galėtų ir norėtųsi. Gal elgiatės pernelyg drąsiai? Ženkite šiek tiek mažesniais žingsneliais. Nesitikėkite niekieno pagalbos, santūriau dalinkitės savo turima informacija. Pirmoje savaitės pusėje galite turėti problemų dėl vyresniosios kartos. Savaitgalį verčiau praleisti namuose.


Žuvys Žuvys

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmomis savaitės dienomis turėsite galimybę viešai pasirodyti su svarbiais asmenimis ir taip pakelti savo socialinį statusą. Svarbiausia likti santūriam ir adekvačiai reaguoti į situaciją. Antroje savaitės pusėje galite būti neteisingai apkaltintas. Stiprios emocijos gali pakenkti jūsų sveikatai.