Svarstyklės

Kiekvienas žmogus ieško Veneros, meilės deivės, planetos, kuri valdo meilę, o juk ją turi Svarstyklės. Svarstyklės, kaip ir jų simbolis, savo asmeniniame gyvenime daug svyruoja į viršų ir žemyn. Jų asmenybės šviesios, intelektualios, nes jos – oro ženklas, jų žavesys beribis, jų šypsenos – nuostabios. Oro ženklas, globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės simpatiški, harmoningi. Kaip svarstyklės sugeba išlaikyti harmoningą pusiausvyrą. Retai turi priešų. Dėl sugebėjimo būti taktišku, atviru ir emociškai stabiliu, nuolat yra apsupti draugų. Atsakingi, dalykiški.

Svarstyklės gimtadienį švenčia: Rugsėjo 24 d.- spalio 23 d.
7 –asis Zodiako ženklas.
3 –iasis oro ženklas.
5 –asis pagrindinis ženklas.
Valdančioji planeta: Venera.
Laimingas skaičius: 6 ir visi skaičiai, kurie dalijasi iš 6.
Astrologinės spalvos: tamsiai žydra, purpurinė, jūros bangos spalva.
Astrologiniai akmenys: smaragdas, safyras, opalas, perlas.
Svarstyklės valdo 7 horoskopo namą. Geriausi partneriai: Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Vandenis, Liūtas, Mergelė. Nesutaria su Ožiaragiais ir Avinais.
Po šiuo ženklu gimė: V. Landsbergis, Vergilijus, F. Nyčė, M. Lermontovas, O. Vaildas, M. Gandi, J. O’Nilas, Eizenhaueris, Sara Bernar, Bridžit Bordo, M. Mastrojani.
Svarstyklės visą savo gyvenimą ieško žmogaus, kuris būtų idealiu sutuoktiniu, tačiau jį suradusios retai būna laimingos. Kodėl? Galbūt Svarstyklės įsimylėjusios pačią meilę? Svarstyklių ženklo žmonės gali būti taip pat nepaaiškinami, kaip ir Veneros paviršius, kurį astrologai sunkiai įžiūri dėl rūko virš jo.
Astrologinis šio ženklo simbolis – svarstyklės, bet dauguma šio ženklo žmonių visuomeninėje ir asmeninėje srityje bando sulyginti šias Svarstykles. Svarstyklėms labai reikalinga lygybė ir harmonija, o kuomet tai neįmanoma, jos greičiau pasitrauks, nei dės kokias nors pastangas, kad pakeistų padėtį. Savo sūnus ir dukteris Venera apdovanoja aštriu analitiniu protu, ypač meno srityje, Svarstyklės savo išmintimi pritraukia daugelį žmonių, kuriems reikia jų patarimo. Jos taipogi nuoširdūs draugai ir dalykiniai partneriai.
Intuityvios savybės ir estetinis grožio supratimas daro Svarstykles įžymiais dailininkais, poetais, rašytojais, kompozitoriais, dainininkais ir aktoriais. Galima įsivaizduoti, kad dėl visų šių savybių jos pačios laimingiausios iš visų astrologinių ženklų, ir dažnai jos iš tikrųjų laimingos, tačiau tai priklauso dar ir nuo to, ar Svarstyklės gyvenime randa dvasinį bendrininką.
Visiškai neįmanoma apie Svarstykles galvoti vienaskaitoje: jos ateityje bus susijusios su laimingu atsidavimu visose gyvenimo srityse. Mes matome, kad Svarstyklės – meilės ieškotojos. Tačiau ne tiesiogine prasme, kaip, pavyzdžiui, Šaulys arba Skorpionas. Svarstyklės ko gero tikisi to nepaprasto vakaro, kada išgirs nepažįstamojo juoką, kuris vėliau taps jų dvasiniu bendrininku ir pripildys jų gyvenimą.
Tačiau dėl visų šių savybių Svarstyklės netampa lpnu priešininku, kai jūs jau jį turite. Jų nepriklausomybė nepajudinama, nors tai jos išreiškia minkštai ir nepastebimai. Jos visada įsivaizduoja žmogaus, kurio ieško, tipą. Svarstyklės aukštai vertina žmones. Jų noras padaryti žmones laimingus būna toks didelis, kad greičiausiai jos įtiks kitiems, nei sau, vienok jos nesilpnavalės, kai mato, jog jų natūros įžeistos.
Su jas supančia aplinka Svarstyklės dažnai nesutaria, nes tapatina save su elegancija ir gracija, jos imsis visko, kad išvengtų kontakto su žmonėmis, negerbiančiais etikos ir gero skonio įstatymų.
Veneros planetą, palyginus su “sėkmingesniu Jupiteriu”, astrologai laiko “mažiau sėkminga”. Svarstyklės turėtų išsiugdyti praktiškumo dvasią, kad skintų jų dangaus valdovo atneštus vaisius. Kai Svarstyklės ramios, jos nuostabios.
Ir šiuolaikiniame komerciniame pasaulyje jos turi du pranašumus: jų ženklas valdo meilės ir idealizmo sritį.
Psichoseksualinė charakteristika
Kyla klausimas: jeigu Svarstyklės turi tiek geradarių ir taip aistringai ieško partnerio, kodėl gi jos negali patenkinti ir išlaikyti savo meilės objekto? Atsakymas tas, kad šio ženklo žmonės žvelgia į mylimuosius ne kaip į žmones, o kaip į gražius meno kūrinius. Mūsų seksualinės laisvės amžiuje mažai moterų egzistuoja, kurioms patinka, kad jomis žavėtųsi per atstumą.
Visiems taip pat žinoma, kad tokio tipo vyrų irgi reta. Glamonės ir fizinis artumas laikui bėgant veikia Svarstyklių nervus, šie meilės dievai deda visas pastangas, kad taptų gražiais, gundančiais ir žavingais ir, kai jie, pagaliau, randa tą, kurio ieškojo, prasideda jų nuostabus rožinis romantinio susižavėjimo periodas ir tuomet iš tikrųjų galima patikėti, kad Svarstyklių ženklo žmonės yra nuo meilės planetos – Veneros.

Svarstyklių moteris

Gyva ir patraukli moteris. Vyrus traukia seksuali jos šypsena. Nežiūrint jos pomėgio flirtuoti, draugai ja pasitiki. Ji turi gerą skonį, bet jos meilė gali pereiti prie tingumo ir savanaudiškumo. Ištekėjusi ji būna intriguojanti, moteriška, linksma. Ne itin gerai prižiūrinti vaikus motina, tačiau labai juos myli. Taktiška, sumani ir tuo gali praversti vyro karjerai. Ji ieško vyro, kuris būtų inteligentiškas, mėgtų nuotykius, būtų jai lygus.

Kaip su ja sutarti

Ji dažniausiai turi daug gerbėjų, tad teks pasistengti būti itin įdomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji mėgsta meilės žaidimus ir jaustis būti mylima.

Svarstyklių vyras

Patrauklus, dažnai pats to nesuvokiantis, turi gerą skonį. Didesnę gyvenimo dalį būna neryžtingas. Nemėgsta bet kokių ginčų ir stengiasi neatskleisti savo kortų. Jis labiausiai nori žmonos, kuri yra meili, net saldi, visada linksma, nekelianti ginčų. Jis būna mandagus, malonus vyras, nors kartais tingus. Plaukia per gyvenimą pasroviui. Inteligentiškas, mėgsta juokus, nemėgsta, jei nesuprantama jo pasaulėžiūra. Neretai aplinkiniams sudaro blogą įspūdį, tačiau jei jis kartą jums patiko, sugebės būti geru draugu.

Kaip su juo sutarti

Jis flirto specialistas, todėl duok jam ilgas vadžias, tačiau stenkis išlikti jam žaviausia moterimi. Palaikyk jo idėjas. Su malonumu priims moters pagalbą, todėl turėk savo iniciatyvą ir drąsiai sutik gyvenimo sunkumus. Jis meilikauja tik todėl, jog mano, kad moteriai to reikia.

Svarstyklių sveikata

Labiausiai reikia saugoti inkstus ir odą. Rekomenduojamas maistas, turinti fosforo ir natrio. Geriausia gyventi prie jūros.

Seksualumas

Jautri vieta

Sėdmenys.

Moteris

Šio tipo moteris greitai susijaudina, nori kuo greičiau patirti malonumą, tad jai patinka, kai partneris iš karto glamonėja „karščiausius taškus“.

Vyras

Šio tipo vyrai mėgsta mylėtis prabangoje. Mėgsta žiūrėti erotinius filmus. Nevertina romantiškų vakarienių ir lyriškos muzikos, jiems tai banalu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *