Mergelė

Greitakojis Dievų pasiuntinys Merkurijus valdo Mergelę ir Dvynius, bet šiuos ženklus įtakoja skirtingai. Mergelė – žemės ženklas, ir, įtakodamas Mergelę, Merkurijus elgiasi praktiškiau, nei su oro ženklu Dvyniais, kuomet jis vėjavaikiškas ir nepriklausomas. Merkurijaus įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės paslaugūs, siekiantys tobulumo, santūrūs, ištikimi. Inteligentiškas, pastabus, pedantiškas, logiškai mąstantis. Vertina kitų išsilavinimą ir protą. Jiems svarbi praktiška gyvenimo pusė.
Mergelės gimtadienį švenčia: Rugpjūčio 23 d.- rugsėjo 23 d.
6- asis Zodiako ženklas.
2- asis žemės ženklas.
2-asis nepastovusis ženklas.
Valdančioji planeta: Merkurijus.
Laimingas skaičius: 5 ir visi skaičiai, kurie dalijasi iš 5.
Astrologinis simbolis: Mergelė.
Astrologinės spalvos: balta, šviesiai žydra ir žalia.
Astrologiniai akmenys: agatas, jaspis, smaragdas ir topazas.
Mergelė valdo 6 horoskopo namą. Geriausi partneriai Tauras ir Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas. Nesutaria su Šauliu, Žuvimis, Dvyniais.
Po šiuo ženklu gimė: A. Paulauskas (liūto-mergelės riba), A. Brazauskas (mergelės-svarstyklių riba), Davidas, V. Gete, Rišeljė, L. Tolstojus, T. Dreizeris, Gotjė, G. Garbo, Sofi Loren.

Mergelės ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, stengiasi viską priderinti prie savo pagrindinių poreikių ir klijuoja etiketes viskam, ką jie mato. Jie turi subtilų skonio, laiko, klausos ir nuovokos jausmą. Ženklas simbolizuojamas Mergele. Tai nereiškia, kad jie švarūs ir aukščiau visko, kas žemiška, tačiau jų puikūs sugebėjimai stebėti leidžia jiems matyti visus žmogiškuosius trūkumus. Dažniausiai jiems nepatinka viskas, ką jie mato.

Jie dažnai pasineria į darbą. Taip, darbas – tai Mergelės Dievas. Jie gabūs logikai, nuoseklumui ir disciplinai.
Skirtingai, nei kiti ženklai, oro kalviai – Dvyniai, Mergelė nelengvai išvedama iš pusiausvyros. Ji labai uždara ir, galbūt, pernelyg atsargi. Dauguma Mergelės ženklo žmonių yra labai nepriklausomi ir tikintys, kad pasitikėjimas savo jėgomis ir pagarba sau suteikia žmogui laimę ir proto ramybę. Jų elgesyje dominuoja intelektualūs interesai. Jų “rojaus kampelis” egzistuoja tik proto srityje, jo paslaptyse ir pasiekimuose.
Mergelė – apsigimusi kritikė. Mergelės kritika dažniausiai teisinga, tačiau ji giliai žeidžianti. Šio ženklo žmonėms vertėtų suprasti, kad nemaloni ir giliai žeidžianti kritika retai pasiekia savo tikslą. Jie retai giria. Sunkiausia kova jiems yra kova prieš kompromisus. Jiems, matyt, vertėtų užsidėti akinius rožiniais stiklais ir į gyvenimą žvelgti ne taip ciniškai, nes jiems egzistuoja pavojus tapti mizantropais.
Kadangi Mergelės ženklo žmonės apdovanoti tokiomis aštriomis analitinėmis galimybėmis, jie turi daugiau nei kiti kovoti už savo šviesias asmenybės puses. Praeidami pro vertingesnius dalykus, jie dažnai tampa namų ir nereikšmingų detalių vergais. Kai jie sugebės prilaikyti savo analitinius ir kritinius sugebėjimus, pasieks aukščiausias viršūnes. Jie gimdo gabius organizatorius, talentingus administratorius, valdytojus ir stambių gamyklų vadovus. Didžiausias pavojus, esantis jų kelyje į sėkmę – tai, kad gali prarasti paprasčiausią sugebėjimą džiaugtis gyvenimo malonumais.
Dar yra galimybė tapti šaltu ir negailestingu. Mergelė retai priima pagalbą ir simpatiją, kad išvengtų tokio pavojaus, nes savikontrolės išorė slepia vidinę netvarką. Valdančioji planeta Merkurijus savo pavaldiniams skiria ilgą gyvenimą, dauguma Mergelių atrodo jaunesnės.
Psichoseksualinė charakteristika
Mergelės ženklo žmonės gana šalti ir santūrūs meilės malonumams. Jie tarsi atskleidžia smegenyse savo ir partnerio elgesį. Apskritai, svaiginančiam meilės sužavėjimui atsiduoda vienąkart gyvenime, dažniausiai, kai būna dar labai jauni, o patirtis mus moko, kad retai kada jaunatviški idealistiniai romanai ištveria laiko patikrinimą.
Po pirmo nusivylimo meile, Mergelės priima tvirtą požiūrį: tai nereikalingas, nemadingas mitas! Baimė nusivilti paaiškina atsargų Mergelės požiūrį į meilę ir seksą. Dėl savo pernelyg kritinės, viršanalitinės, perdaug numatančios ir išrankios asmenybės, Mergelės seksą laiko gamtos juokeliu, duotu žmogui giminei pratęsti. Kai užima tokią negatyvią, atsiskyrėlišką poziciją, jie meilėje mato tik kančios skausmą ir mažai džiaugsmo bei susižavėjimo. Gaila, bet būtent šios nepasiekiamos Mergelės normos privertė astrologus šį ženklą simbolizuoti Mergele.
Tokiu būdu zodiakų šeimoje Mergelės yra tarpe didžiųjų “vienišių”, kurie dažnai meilės malonumus priskiria prie retų izoliuotų momentų, vykstančių tik esant būtinumui.
Kai Mergelė vis tik randa bendrą kalbą su priešinga lytimi, ji retai kada būna širdinga ir aistringa. Šie žmonės greičiau snobai, kurie bendraus saugioje, intelektualioje zonoje ir meilės srityje bus pertraukiami klinikinio Mergelės griežtumo.
Mergelės visuomet subtilios (jei jos pačios to pageidauja), netgi sekse. Tačiau šiais atvejais, kai nutaria pademonstruoti savo meistriškumą, tai paprasčiausia tik bravūra dėl pagyrų. Jos nori įtikinti save ir žmones, kad irgi gali būti aistringos ir žmogiškos.
Tačiau, galbūt, mes pernelyg atšiaurūs Mergelėms. Dauguma jų žino apie savo šaltą susilaikymą ir stengiasi parodyti prieraišumą, savo darbui suteikia ugnelės. Mergelės gali neapkęsti išpūstų meilės pasireiškimų ir mylavimo.
Mergelės viską gerai mato ir pastebi, ir deja, negalvodamos apie pasekmes, negali to neišsakyti kitiems žmonėms. Mergelės retai meluoja ir niekada nemeluoja sau.

Tačiau pažvelkime į teigiamus Mergelės bruožus. Kai santuokoje pastebimas šis Mergelės šaltumas ir priimamas teigiamai, jos lieka ištikimos ir patikimos sutuoktinės. Mergelės vyrai gerai aprūpina šeimą, o moterys tampa tiksliomis, vykdančiomis žmonos pareigas.

Mergelė moteris

Ji gali būti pesimistiška, kritiška, nerami, nervinga. Ją sunku pasiekti. Ji gali daryti didelę galią vyrams, ir kad to neišduotų, slepiasi po savo bejėgiškumu. Ji labai moteriška, tvarkinga. Nors viduje yra labai griežta moraliniais įsitikinimais, iš išorės visuomet pasauliui rodo besišypsantį veidą. Laikosi itin aukštų standartų ir reikalavimų kitiems ir pačiai sau. Intelektuali, apdovanota iškalbingumu ir gera atmintimi.Visa tai vyrą gali išgąsdinti. Jos išorė seksuali, išlieka gyva ir gyvybinga iki pat senatvės. Ji yra nuolaidi motina, neretai išgyvena kančias, kad tik gerai suprastų savo vaikus. Šeimyniniame gyvenime visuomet sieks tobulumo. Paremia vyrą, siekiantį karjeros, padėdama jam savo pastangomis stengiasi būti nepastebima. Labiausiai subtilus ir delikatus zodiako ženklas.

Kaip su ja sutarti

Ji yra budri, gyvybinga, todėl, jei nori ją sudominti, neatsilik nuo gyvenimo, pasistenk būti visapusiškas. Ji gali būti truputį snobė ir mylės vyra labiau, jei jis bus pasiekęs kokį titulą. Jaučia pagarbą visiems senamadiškiems dalykams.

Mergelė vyras

Jis turi analitinį protą. Labai darbštus ir savo įrankius laiko tvarkingai. Jo ambicijos verčia siekti viršūnių pasirinktoje profesijoje ar darbe. Jis tiki, kad jei ką verta padaryti, tai būtinai tobulai. Siekia būti teisingas, korektiškas. Gali pasirodyti, kad yra įkyrus, tačiau taip pasireiškia jo nuoširdumas ir atvirumas. Pakankamai tolerantiškas žmogus, tik nekenčia netvarkos. Būna ištikimas ir solidus vyras. Vienas geriausių tėvų. Jis nėra itin geras meilužis ir niekada nepasieks viršūnių, bet ilgalaikei sąjungai jis puikus partneris.

Kaip su juo sutarti

Nesunkiai permato moteriškas gudrybes, gaudo argumentus, tad prieš leisdamasi į ataką, gerai pagalvok argumentus. Mėgsta gerą maistą, todėl maitink jį gerai, o jei nemoki virti, pasistenk išmokti. Neversk eiti jo į svečius, jei jis to nenori. Būk rūpestinga su pinigais, bet nesirūpink tuo per daug, nes jis turi sukaupęs truputį atsargų juodai dienai.

Mergelės sveikata

Kreipti dėmesį į akis, galvą, pilvą, apatinę nugarkaulio dalį. Šie žmonės galvoja, jog yra nepakankamai stiprūs, tačiau jų užgrūdintas organizmas gali daug pergyventi. Jiems reikalinga harmoninga taiki aplinka. Sveika pabūti pievose.

Seksualumas

Jautri vieta

Pilvas. Pasuk ratus aplink bambą.

Moteris

Šio tipo moterį labiausiai jaudina ryžtingi partnerio veiksmai, pvz., jei vyras staiga pasiūlo kur nors ją išvežti. Jai nepatinka ilgos meilės preliudijos ir pernelyg švelnūs vyrai.

Vyras

Šio tipo vyras gali būti aistringas ir net gašlus, tik reikia pažadinti jo geismą. Jis ištvermingas, todėl meilės naktis gali būti ilga. Jį jaudina viskas, kas vyksta kartu su partnere: šokiai, maudynės, vakarienė ir t.t.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *