Tigras

Trečiasis horoskopo ženklas Kiniškai: „chu“ Ženklo valdomas laikas: 3:00 – 5:00 Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Šaulys Elementas: Medis

Geros savybės – stiprybė, drąsa, gera vaizduotė, ambicingas. Blogos savybės – impulsyvumas, nesugebėjimas nusėdėti vietoje, nedisciplinuotumas, užsispyrimas, agresyvumas.

Tinkama profesija – šio ženklo žmonės yra lyderiai, gali susidoroti su bet kokia situacija, kuriai reikia vadovauti. Geri sekliai, policijos inspektoriai, sugeba kiaurai permatyti žmones. Tinka darbas, kurio metu reikia keliauti, bendrauti su žmonėmis.

Tinkamas partneris – Arklys, Drakonas, Šuo. Netinkamas partneris – Gyvatė, Beždžionė, Kiškis.

Tigras simbolizuoja stiprybę, drąsą ir ryžtą.

Šio ženklo žmonės greitai užsidegantys, supykstantys, nedisciplinuoti, mėgstantys valdyti kitus, nemėgstantys nusižeminti. Visuomet yra pastebimi ir gerbiami. Mėgsta rizikuoti ir kitus įtraukti į riziką. Sunku atsispirti jų magnetizmui. Niekas neišdrįsta pasakyti jiems tiesos, net, jei tikrai yra neteisūs ir ta tiesa gresia baigtis bloguoju. Jie aktyvūs revoliucionieriai, kovotojai, nemėgstantys konservatyvumo, nestovintys vietoje, jei šalia kas nors skriaudžiamas. Visada veržiasi į priekį, gali pasiaukoti dėl jiems svarbaus dalyko. Užsispyrę, neramūs, įsiveliantys į konfliktus, turintys priešų, niekuo nepasitikintys. Mėgsta įvairią veiklą, puikūs kovotojai, tačiau gali būti ir nesugaunami gangsteriai.

Pinigai jiems nėra itin svarbūs, bet jų dažniausiai netrūksta. Šio ženklo žmonės jausmingi, emocionalūs, linkę į gilius apmąstymus, gilią aistringą. meilę, romantiški. Sunkiai gyvena su vienu partneriu, nepastovūs, netiki, kad vienas žmogus gali atitikti visus jų poreikius.

Tigro ženklo moterys mėgsta nuotykius, kurie neretai gali blogai baigtis. Mėgsta gražiai rengtis, gerai rengia įvairius visuomeninius renginius. Geros motinos, nors kartais ir griežtokos.

Tinkamas partneris Puiki sąjunga su ramiu, teisingu Arkliu; su Drakonu, kuris suteiks saugumo jausmą; su Šunimi, kuris visada bus šalia, palaikys jį įgyvendinant reikšmingus darbus. Reikėtų vengti Gyvatės ir Beždžionės. Šio ženklo žmones juos erzins pernelyg demonstruojamu savo protu. Neverta susidėti ir su Jaučiu, kuris yra stipresnis. Su Tigru gerai nesugyvens ir Kiškis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *