Arklys

Septintasis zodiako ženklas Kiniškai: „mа“ Laikas, kurį valdo šis ženklas: 11:00 – 13:00 Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Liūtas Elementas: Ugnis

Geros savybės – geraširdiškumas, draugiškumas, atvirumas, geras humoro jausmas, aštrus liežuvis. Neigiamos savybės – nerimas, nekantrumas, kovingumas, pernelyg didelis susirūpinimas savimi, besikeičianti nuotaika.

Tinkama profesija – politiko, sportininko, pardavėjo. Tiks bet koks darbas, kuriame bus vertinama iniciatyva ir gebėjimas įrodyti savo tiesą.

Tinkamas partneris – Ožka, Tigras, Šuo. Netinkamas partneris – Žiurkė, Gaidys.

Arklys – gero draugo, kario simbolis.

Šio ženklo žmonės itin bendraujantys, mėgstantys pokylius, renginius. Sugeba patys gerai pasilinksminti ir pralinksminti kitus. Nesikuklina, moka atkreipti į save dėmesį.

Realistai ir pragmatiški, tačiau neieškantys naudos. Dažniausiai finansiškai nepriklausomi. Gyvenimas su jais kupinas nuotykių. Turi gerą skonį, moka tinkamai rengtis. Mėgsta įvairius renginius, teatrą, susirinkimus, sportines varžybas – visa, kur daug žmonių. Moka sakyti komplimentus, linksmi, kalbūs ir populiarūs. Lengvai gali suvaldyti daug žmonių.

Puikiai sekasi ne tik protinis, bet ir fizinis darbas. Šio ženklo žmonės sportiški, lankstūs. Greitai išvedami iš kantrybės. Egoistiški, gali sutrypti visus, kurie pasitaikys kelyje be sąžinės graužaties, nes jiems savas gėris svarbiau už kitų.

Yra savarankiški ir nepriklausomi, nesiklauso kitų patarimų. Dėl nepastovaus būdo jiems dažnai atsibosta ir tas pats darbas, ir tas pats meilės partneris.

Arklio ženklo moteris aistringa ir gyvena, vadovaudamasi savo širdies balsu. Jautri, nekantri, trokštanti būti mylima. Sugeba greitai prikaustyti dėmesį ir pati įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Tinkamas partneris Puiki sąjunga su Ožka. Ožkos kaprizus nustelbs Arklio egoistiškumas ir permainingas būdas. Tinkamas partneris ir Tigras ar Šuo. Šie ženklai visi mėgsta būti nepriklausomi, tad suteikia laisvės ir savo partneriui. Netinkama sąjunga su Žiurke – tai prives tik prie konfliktų ir dramos. Su Gaidžiu gyvenimas pasirodys pernelyg nuobodus.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *