Žiurkė

Pirmasis zodiako ženklas Kiniškai: „šu“ Laikas, kurį valdo šis ženklas: 23:00 – 1:00 Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Vandenis Elementas: Vanduo

Geros savybės – žavingumas, draugiškumas, išradingumas, lankstus protas, energingumas, pastabumas. Blogos savybės – godumas, egoizmas, pomėgis manipuliuoti žmonėmis.

Tinkama profesija – tinka bemaž bet kuri profesija, susijusiu su protiniu darbu: pramogų verslas, žurnalistika, politika, literatūra.

Tinkamas partneris – Drakonas, Jautis. Netinkamas partneris – Arklys, Kiškis (Katinas).

Žiurkė – landus, įkyrus gyvūnas, mėgstantis viską temti į savo urvą. Būtent dėl šių savybių tam tikri žmonės priskiriami šiam simboliui.

Šio simbolio žmonės žavingi ir agresyvūs. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ramūs ir linksmi, tačiau pernelyg nepasitikėkite. Jie dažniausiai yra neramūs, nervingi, choleriško temperamento.

Mėgsta būti kompanijoje, apkalbėti kitus. Turi daug pažįstamų, bet gerų draugų – mažai. Iš pažįstamų tikisi išgauti naudos, mažai kuo pasitiki. Savo rūpesčiais su niekuo nesidalija. Gyvena šia diena, bet stengiasi būti taupūs. Dosnūs tik tiems, kuriuos tikrai myli.

Žiurkės simbolio žmonės gali būti geri kritikai, todėl verta paklausyti jų patarimų. Tiesa, kartais kritika jiems patiems gali pakenkti. Vis dėlto, net, jei pasirodytų, kad jie kritikuoja viską tyčia, iš tiesų jie yra objektyvūs yra teisingi. Jie siekia kiekvieną darbą atlikti kruopščiai iki galo.

Moters žiurkės spintoje – daugybė drabužių, būtent todėl, kad ji mėgsta viską kaupti. Ją galima sutikti ir turguje ar dideliame išpardavime, kur ji pirks viską iš eilės. Deja, kad ir kaip taupo, pinigai nesilaiko jos kišenėje, nes ji mėgsta save palepinti. Ši moteris – jautri, aistringa, gurmanė ir netgi sentimentali.

Dažniausiai šio ženklo žmonės siekia pelnytis iš kitų. Gali puikiai pragyventi iš investuotų procentų. Gerai sekasi versle ir politikoje. Labiau tinka dirbti protinį, nei fizinį darbą.

Tinkamas partneris Drakonas padės išlaikyti harmonijos pusiausvyrą, suvaldys savo jėga. Jautis nuramins, suteiks saugumo jausmą. Beždžionė sužavės, tačiau pasijuoks ir paliks. Patariama vengti Arklio, kuris yra egoistiškas ir nepriklausomas. Nepatartina susidėti ir su Kiškiu (Katinu).

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *