Venera

Moteriškoji planeta Venera astrologijoje yra vadinama „Mažoji laimė“, („Didžioji laimė“ – Jupiteris), kadangi ji dovanoja žmogui visas žemiškas gėrybes bei patrauklų fizinį kūną.

Veneros padėtis horoskope parodo, kokie žmonės jus traukia, kaip suvokiate grožį, kas jums yra malonumas, kaip galite įgyti gerovės, kaip puoselėjate santykius ne tik su meilės partneriu, bet ir su aplinkiniais, kaip suvokiate meilę.

Moters horoskope Venera turi didžiulę reikšmę (vyrų horoskopuose svarbus yra stiprus Marsas), juk ji nurodo, kiek moteris yra apdovanota moteriškąja magija, magnetizmu, grožiu, skonio, stiliaus pajautimu. Vyro horoskope Venera (ir Mėnulis) parodo, kokios moterys traukia jo dėmesį, kokia turėtų būti jo svajonių moteris.

Kadangi Venera tiesiogiai atsakinga už meilės santykius, jos vaidmuo yra ypač svarbus žvelgiant į žmonių suderinamumo horoskopą. Geriausia yra, kuomet Veneros sinastrijoje (suderinamumo horoskope) sudaro teigiamus aspektus arba bent jau yra gražiame tarpusavio santykyje, t. y. Veneros yra ženkluose, kurie priklauso toms pačioms arba giminingoms stichijoms. Tuomet partnerių požiūris į meilę, romantiką, malonumus, maistą, finansus būna panašus, jie gerai, jaukiai jaučiasi kartu, traukia vienas kitą.

Kaip sužinoti planetų padėti galite rasti: http://www.horoskopai.info/horoskopu-sudarymo-pamokos/asmenine-planetu-padetis/ 

 

Avino ženkle

Įsimyli akimirksniu, o įsimylėjęs jau nebegali blaiviai galvoti apie nieką kitą, išskyrus savo meilės objektą. Toks žmogus aistringas, temperamentingas, valdingas, nebijantis labai aiškiai pademonstruoti savo simpatijų priešingai lyčiai.

Kartais savo jausmus demonstruoja pernelyg konkrečiai, net stačiokiškai. Pinigai jo gyvenime kartais tiesiog „sudega“ per trumpą laiko tarpą, būna impulsyviai iššvaistomi. Toks žmogus nepasižymi kantrybe, todėl uždirbti atliekant ramų, monotonišką darbą ar kuriant veiklą, kurios rezultatai pasirodytų tik po kiek laiko – sunkiai pavyktų.

Vis tik jis nepralenkiamas veikloje, kurioje reikia greičio, drąsos lįsti į įvairias avantiūras, greitai reaguoti. Didžiausias malonumas šiam žmogui yra savo paties poreikų tenkinimas.

 

Jaučio ženkle

Venera Jautyje yra savo buveinėje, tad per šį ženklą ji gali išskleisti gražiausias savo savybes. Stabili, rami, tikra meilė šiam žmogui yra reikalinga kaip oras, kuriuo kvėpuojame.

Jo jausmai partneriui yra gilūs, priraišūs, tačiau atsargūs. Santykiuose jo geriau neskubinti, nereikalauti kažko tuoj pat, čia ir dabar, kadangi toks žmogus meilėje ir darbe įsibėgėja iš lėto ir nėra linkęs nerti stačia galva į neaiškius santykius.

Finansiniuose reikaluose jis gali būti puikus patarėjas kitiems, kadangi moka kaupti, atidėti ateičiai, vertina kokybę. Kadangi turi nemažai talentų ir kantrybės, visuomet gali užsidirbti patogiam gyvenimui. Dažnai būna pernelyg lankstus ir užsispyręs, o maistas jam gali būti malonumas, kuriuo piktnaudžiaujama.

 

Dvynių ženkle

Komunikabilumo, gebėjimo sklandžiai išsakyti savo jausmus, žavesio bei greito susigaudymo žmogui netrūksta. Nėra sudėtinga užmegzti naujas pažintis ir pradėti naujus santykius. Paprastai į viską žiūri gana lengvai, pernelyg neemocionuojant, be dramų.

Savo mylimajam gali pažadėti „aukso kalnus“ ir atrasti daugybę nuostabių, skambių frazių, kurias panaudoja kaip viliojimo įrankį. Deja, žmogus su šia Veneros padėtimi gali pernelyg greitai susižavėti kitu žmogumi, nes pernelyg ilgai bendrauti vis su tuo pačiu partneriu jam ilgainiui tampa per sunku.

Dažniau nei kiti įsivelia į meilės trikampius. Gali lengviau nei kiti uždirbti per internetą, mokymus ar prekybą. Turi polinkį lengvabūdiškai švaistyti pinigus visiškai nereikalingiems daiktams ar pramogoms. Didžiausias malonumas jam yra bendravimo džiaugsmas ir naujovės.

 

Vėžio ženkle

Šis žmogus turi stipriai išreikštą artumo, intymumo, švelnumo poreikį, o šiurkštumas ir chamiškumas yra sunkiai toleruojamas. Santykiai turi teikti saugumo jausmą, jam reikia aiškiai jausti, jog meilės partneris yra tas, ant kurio peties galima išsiverkti sunkiais gyvenimo momentais.

Kadangi šeima jam didžiulė vertybė, santykiuose su kitu žmogumi jis nori matyti galimybę sukurti bendrą ateitį, saugius namus. Švelnūs prisilietimai, šilti žodžiai, emocinis ryšys ir atvirumas yra itin svarbūs.

Dažnai būna pernelyg emocionalus ir kaprizingas, tuomet su juo bendrauti tampa sunku. Uždirbti gali per sferas, susijusias su moteriškumu, grožiu, namais.  Mėgsta išlaidauti drabužiams, interjerui, šeimos poreikiams.

 

Liūto ženkle

Žmogus, kuris turi Veneros planetą Liūte, neįsivaizduoja savo gyvenimo be meilės ir prabangos. Ir, žinoma, jo meilės objektas turi būti ypatingas, tobulas, toks, kuriuo galima būtų ne tik pačiam džiaugtis, bet ir kitiems pademonstruoti.

Aplinkiniams visai nesunku savaime suprasti, jog šis žmogus įsimylėjęs, kadangi tokiu atveju jis tiesiog švytėte švyti džiaugsmu. Tiesa, jis nori būti garbinamas, tad partneriui reikėtų nuolatos įrodinėti savo meilę, dėti nuolatines pastangas ir kartais rodyti perdėtą dėmesį.

Mėgsta prabangą, mėgsta išlaidauti, tačiau nemėgsta sunkiai dirbti, ypač jeigu darbas nepatinka. Geriausiai sėktųsi veikloje, kurioje atsiskleidžia jo kūrėjo talentas, kuriame galima pasireikšti, vadovauti ir džiaugtis, o ne vargti.

 

Mergelės ženkle

Venerai sudėtinga yra pertansliuoti savąją jėgą per Mergelės ženklą. Čia ji tarsi įspausta į griežtus rėmus. Toks žmogus nėra linkęs į romantiką ar komplimentų žarstymą. Meilė turi netrukdyti vykdyti jam svarbaus plano ir atlikti savo darbus. Jausmai yra labiau sufokusuoti į praktiškus, naudingus dalykus, tad ir santykiai turi būti naudingi, o ne vien tik gražūs ir malonūs.

Toks žmogus patikimas, konkretus, atsakingas ir darbštus, tad ir jo meilės partneris turėtų pasižymėti panašiomis savybėmis. Jis pasiruošęs dirbti tiek, kiek reikia, kad finansuose vyrautų tobula tvarka ir viskas būtų sustyguota be priekaištų.

Uždirbti išties daug  būna nelengva, kadangi jis pernelyg atsargus, kad leistų sau surizikuoti, užsiimti stambiomis investicijomis. Papratai yra puikus darbuotojas, pareigingas vykdytojas.

 

Svarstyklių ženkle

Venera Svarstyklėse yra savo buveinėje, taigi žmogus, turintis savo horoskope šią Veneros padėtį, puikiai suvokia, kas yra patikima meilė, harmoningi santykiai. Jo meilė yra apgalvota ir pasverta, tačiau stabili ir nuoširdi.

Gali pasirodyti, jog jo bendravimas yra pernelyg šaltas, sukontroliuotas, be aistros, tačiau Venera Svarstyklėse yra elegantiška, mandagi, sąžininga ir gerbianti partnerystę, o jos meilės pasireiškimo formos yra santūrios ir gražiai pateiktos.

Toks žmogus nemėgsta šiurkštumo, stačiokiškumo, neetiškumo ar perdėto emocionalumo. Pinigai lengviau ateina, kai dirbama kartu su kitais, sąžiningai bendradarbiaujama. Taip pat šiam žmogui itin svarbi yra tvarkinga, klasikinio stiliaus išvaizda, įvaizdis visuomenėje.

 

Skorpiono ženkle

Kartais atrodo, jog meilė ir kančia tokiam žmogui yra sinonimai. Jeigu santykiai klostosi ramiai, be jokių aštrių įvykių, dramų ar aiškinimosi, tuomet jis gali net pats to nesuvokdamas, tyčia provokuoti konfliktus, bandyti apsunkinti padėtį, kad tik iššauktų problemų, pavydo, aistros.

Dažniausiai pitraukia panašius partnerius, kurie sutinka kankintis kartu. Seksualiniai santykiai itin svarbūs, tačiau pernelyg sureikšminti, kartais gali būti nesaikingi. Veneros padėtis Skorpione nėra svetinga šiai planetai, juk čia Marso bei Plutono valdos, todėl išlaikyti ramią meilę sudėtinga.

Toks žmogus mėgsta rizikuoti, todėl nebijo dirbti su dideliais pinigais. Rizikingi darbai  itin domina ir tinka geriau nei kitiems, kadangi jis geba atlaikyti dižiulį stresą.

 

Šaulio ženkle

Meilė ir kilimas visuomenėje turi „eiti koja kojon“. Meilė turi būti didinga, neįprasta, veržli, kupina nuotykių ir romantikos. Svarbu, kad ji nestabdytų, nevaržytų laisvės, poreikio veržtis pirmyn, o atvirkščiai – skatintų tobulėjimą, augimą, padėtų atrasti savąjį pašaukimą.

Jeigu toks žmogus yra suvaržomas, tuomet santykiai su juo nebus ilgalaikiai. Pernelyg traukia tolimi, dar nepažinti horizontai, galimybės plėstis, tad ramią meilę, susaistytą buities, susikurti nėra paprasta.

Platūs jo užmojai, gebėjimas lengvai bendrauti su užsieniečiais, plati pasaulėžiūra, leidžia ne tik uždirbti, bet ir daryti tą įdomiai. Tiesa, šie žmonės kartais yra pernelyg nepamatuotai otimistiškai nusiteikę savo finansinių galimybių atžvilgiu ir pernelyg švaistosi pinigais.

 

Ožiaragio ženkle

Venera racionaliame Ožiaragio ženkle yra tarsi užšaldyta, užrezervuota, sutramdyta. Toks žmogus neleidžia sau be aiškaus ir praktiško reikalo pamesti galvą dėl meilės, pasielgti spontaniškai ar nepraktiškai.

Romantikos jame mažai, tačiau netrūksta patikimumo, konkretumo, stabilumo. Tiek šios Veneros padėties savininkui, tiek ir jo partneriui reikėtų turėti nemažai kantrybės, gebėjimo išlaukti, kadangi čia meilė ir aistra skleidžiasi iš lėto, labai ramiai ir atsargiai.

Kantrybės reikia ne tik meilėje, bet ir finansuose, kadangi gerovė ateina lėtu žingsniu. Uždirbti bandoma su kuo mažiau rizikos. Vengiant bet kokio nukrypimo nuo jau sukurtos strategijos. Tikslo siekimas, socialinis statusas, jausmas, jog pavyko įsitvirtinti gyvenime, yra būtini šio žmogaus laimei.

 

Vandenio ženkle

Šio žmogaus meilės reikalai būna itin originalūs, išsiskiriantys iš kitų, kitiems atrodantys keistokai. Tačiau šis žmogus ir nenori įprastų santykių, nes jį pernelyg traukia išskirtinumas, originalumas. Meilė čia neatsiejama nuo draugystės, nuo bendrų interesų, idėjų.

Santykiai neturi varžyti, pririšti, įpareigoti per prievartą, versti surimtėti ir elgtis kaip ir visi kiti. Elgesys santykiuose bei nuotaikos yra sunkiai prognozuojamos. Tai žmogus – staigmena, tad nežinia, ką ir kada jis gali sugalvoti.

Kadangi jį domina naujovės, dažnai norima vis iš naujo įsimylėti, atrasti vis kitą žmogų savo kelyje. Finansai ateina neįprastais keliais. Gali atrodyti, kad žmogus gauna pinigų netyčia, atsitiktinai. Uždarbis ateina interneto, žiniasklaidos, darbo su kolektyvu dėka.

 

Žuvų ženkle

Venera Žuvyse yra savo soste, egzaltuojanti. Per šį ženklą atsiskleidžia visos gražiausios Veneros savybės: jautrumas grožiui, stiliaus pajautimas, meniškumas, trapumas, atjauta.

Tokio tipo moterys paprastai apdovanotos subtiliu, švelniu grožiu, trapumu, moteriškumu. Meilė čia skleidžiasi tarsi dieviškasis stebuklas, pakylėjantis virš realybės.

Toks žmogus nepakenčia, kuomet dėmesys jam demonstruojamas agresyviai, pernelyg aršiai, šiurkščiai, tai greitai viską sugadintų. Įsimylėjęs toks žmogus tarsi susilieja su partneriu ir dažnai savo noru atsiduria aukos pozicijoje, pernelyg atsiduoda, pasiaukoja kitam žmogui, pamiršta savo paties poreikius. Gerovę atneštų veiklos, susijusios su grožiu, menais, dvasingumu.

 

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *