Marsas

Raudonuoji planeta Marsas – tai vyriška energija, aktyvumas, veiksmas, ryžtas, valia, sportiškumas, seksualinė energija, karingumas. Per kiekvieną Zodiako ženklą šį planeta reiškiasi vis kitaip.

Žinoma, kad tai nenusako absoliučiai visko apie jos energijos raišką žmogaus gyvenime, nes svarbūs yra ir kiti veiksniai, matomi horoskope, tačiau šį kartą panagrinėsime tik Marso padėtį ženkluose.

Kaip paskirstote savo energiją? Kaip tvarkotės su nemaloniomis situacijomis? Kas yra jūsų varomoji jėga? Kaip siekiate savo tikslų? Koks esate meilužis? Kas žadina aistrą jumyse? Už ką gyvenime kovotumėte? Į šiuos klausimus apie jus ar jūsų artimą žmogų gali dalinai atsakyti Marso padėtis Zodiako ženkluose. Kaip sužinoti planetų padėti galite rasti: http://www.horoskopai.info/horoskopu-sudarymo-pamokos/asmenine-planetu-padetis/ 

 

Marsas avino ženkle

Šiame ženkle Marso planeta yra savo buveinėje, tad reiškiasi itin stipriai. Harmoningai ar destruktyviai – priklauso nuo daugelio kitų faktorių, tačiau  šios padėties atstovai ypač aistringi ir aktyvūs.

Kuomet jie kažko imasi, daro tai impulsyviai, energingai ir pasitikėdami savo jėgomis.  Tai charizmatiški ir lyderiauti mėgstantys žmonės. Jiems svarbu jaustis nugalėtojais, pirmauti visur ir visada, o kadangi valios jėgos ir ryžto turi daug, dažniausiai jiems tai pavyksta.

Deja, jų aistra greitai įsiplieskia ir greitai užgęsta, tad jie vis ieško naujų objektų užkariavimui. Seksualiniuose santykiuose spontaniški, sportiški, energingi, o kartais net agresyvūs.

Marsas jaučio ženkle

Šiems žmonėms dažniausia būna sunku pradėti visiškai naujus projektus, įnešti naujovių į savo gyvenimą. Visgi, kuomet pradeda veikti, jų niekas nebegali sustabdyti ar perkalbėti. Jie užsispyrę sieks savo tikslo tol, kol pagaliau pasieks, ir dirbs tiek, kiek tik reikės.

Veiksmai, kurių imasi, būna praktiški, teikiantys apčiuopiamos naudos, nes kitaip jie nemato motyvacijos dėti pastangas. Kartais būna inertiški ir nelankstūs, tad kategoriškai atsisako klausytis kažkieno patarimų, pakeisti veiksmų kryptį ar modelį, net jei to labai reikia.

Šių žmonių aistra „užsikuria“ iš lėto, tad partneriui reikėtų turėti kantrybės. Kaip sekso partneriai, jie yra ištvermingi, patikimi, vertinantys pastovumą.

Dvynių ženkle

Žmonės su Marso planeta Dvyniuose linkę noriai pasakoti aplinkiniams apie savo troškimus ir planuojamus veiksmus. Planų jie turi tiek daug, jog nesugeba suspėti jų įgyvendinti iš esmės ir iki galo.

Juos daug kas domina, jie smalsūs ir noriai imasi vis naujos veiklos, tad jiems labiau tinka trumpalaikiai projektai.  Jiems sunku koncentruotai ir ilgam laikui sutelkti savo valią ties vienu tikslu, jie „išsimėto“ ir jiems pasidaro nuobodu.

Konflikto metu jie neieško žodžių kišenėje, tad prieš pradedant su jais konfliktuoti, reikėtų nusiteikti, jog teks atremti rimtą žodinę ataką. Aistrą ir seksualumą kursto žodžiai, nevengia eksperimentuoti ar kalbėtis apie tai, ko trokšta intymiuose santykiuose.

 

Vėžio ženkle

Šioje pozicijoje Marsas yra kritęs, tad išreikšti savo tikrąją jėgą per Vėžio ženklą jam daugiau nei sunku. Šiems žmonėms aktyviai veikti lengviausia tik saugiose, jiems aiškiose situacijose.

Susidūrus su agresija ar aršiu pasipriešinimu, jiems tampa sunku adekvačiai reaguoti, tuomet jų veiksmus diktuoja susikaupusios emocijos. Jų agresija yra pasyvi, jie retai linkę smurtauti ar kariauti su aplinkiniais, tačiau susikaupus neišreikštų jausmų ir nepasitenkinimo pertekliui, būdingi intensyvių emocijų pliūpsniai.

Ir nors turi problemų, susijusių su disciplina, gali didžiuotis savo stipria intuicija, kuri ir padeda įveikti sunkumus. Intymumas, švelnumas, saugumo pojūtis seksualiniuose santykiuose, pasitikėjimas savo partneriu jiems leidžia atsipalaiduoti. Dažniausiai vertina tradicinius seksualinius santykius.

 

Liūto ženkle

Stipri valia, daug energijos, noras nuveikti kažką ypatingo ir ryškaus – tai būdinga žmonėms su šia Marso pozicija. Jie nenori gyventi nuobodžiai ir tyliai, o ir norėdami sunkiai galėtų, nes jų viduje kunkuliuoja energija, kuri veržiasi į išorę ir skatina veikti.

Jie mėgsta sportą, žaidimus, malonumus, aplinkinių dėmesį, gali įkvėpti kitus, tarsi pasidalyti savo energijos resursais. Linkę pakovoti už savo orumą, tad negalvodami atsistoja į gynybinę poziciją, jeigu tik kažkas bando juos sumenkinti, pažeminti.

Tai ištikimi, dosnūs ir romantiški meilužiai. Juos lengviausia užkariauti komplimentais ir intensyviu dėmesio jų poreikiams demonstravimu.

 

Mergelės ženkle

Jie visuomet yra labai užsiėmę, turi daug darbų, pareigų, atsakomybės, ir jiems tai patinka. Jiems tiesiog būtina kažką konkretaus dirbti, veikti, vis planuoti, tvarkyti ir sustyguoti. Jie turi savo veikimo modelį, iki smulkmenų ištobulintą sistemą, tad norint pradėti konfliktą su šiais žmonėmis, tereikia pabandyti tą sistemą pakeisti.

Dažnai sunervinti juos gali, atrodytų, nereikšmingos gyvenimo smulkmenos, o ginčo metu jie intensyviai svaidosi kritikos strėlėmis. Jie darbštūs, atsakingi darbuotojai, jei kažko imasi, tai stengiasi atlikti kuo geriau.

Į seksualinius santykius žiūri kaip į darbą, kurį reikia atlikti kruopščiai, atsakingai, iki galo ir pageidautina sterilioje aplinkoje.

 

Svarstyklių ženkle

Šie žmonės nesiryžta imtis aktyvių veiksmų tol, kol apgalvoja visus „už“ ir „prieš“. Jiems būtina prieš veikiant logiškai pasverti visas galimybes, nes kitaip jie gali susvyruoti ir nebaigti pradėto darbo iki galo. Lengviausia jiems siekti savo tikslų partnerystėje, tuomet veiksmai būna itin vaisingi ir rezultatai ateina nepalyginamai greičiau.

Paprastai šie žmonės yra diplomatiški kovotojai už teisingumą ir lygybę. Čia jie nėra linkę nusileisti ir daro viską, kad teisingumas nugalėtų. Dažniausiai jie mandagūs, taikūs, inteligentiški ir nelinkę lipti kitiems per galvas.

Seksualiniuose santykiuose jiems svarbi partnerio išvaizda, estetika, net miegamojo interjeras turi įtakos jų aistrai. Grožis jiems išties svarbus.

 

Skorpiono ženkle

Šie žmonės yra tarsi nesunaikinami. Jei gyvenimas juos ir palaužia, tai tik trumpam, nes netrukus jie ir vėl prisikelia, tarsi feniksai iš pelenų, ir tampa dar stipresni.

Neigiama prasmė – jie itin kerštingi, tad saugiausia būtų su jais sugyventi taikiai. Teigiama prasmė – jie gali padaryti tai, kas kitiems atrodo neįmanoma. Marsas Skorpione yra savo buveinėje, tad čia jo jėga skleidžiasi intensyviai, tačiau kiek slapukiškai, kadangi šie žmonės mėgsta veikti paslapčia, neatskleisdam visų savo planų.

Seksas jiems vienas svarbiausių dalykų gyvenime ir tai gali reikštis įvairiuose lygmenyse. Vieniems tai gali būti tiesiog lytinių instinktų tenkinimas, o kitiems, esantiems aukštesnio sąmoningumo lygyje, Marsas Skorpione leidžia lengviau pasiekti tikrąją tantrinę patirtį.

 

Šaulio ženkle

Šių žmonių atvirumas ir gebėjimas eiti tiesiai prie reikalo esmės kartais pribloškia jautresnės prigimties žmones. Jie energingi, gali nuveikti daug didelių darbų, su kuriais kiti nesusitvarkytų.

Šiame ženkle Marso pozicija ugninė, itin vyriška ir intensyvi, tad jos atstovai nemėgsta užsiimti smulkmenomis, o verčiau perleidžia tai kitiems. Puikiai geba vadovauti, organizuoti, mokyti kitus, įkvėpti ir skleisti optimizmą.

Sportuoti jiems ypač patartina, kad „iškrautų“ viduje glūdinčią energiją. Į seksualinius santykius jie taip pat mėgsta žiūrėti lyg į sportą, į smagų nuotykį, mėgsta, kuomet partneris būna aktyvus, atviras ir be kompleksų.

 

Ožiaragio ženkle

Čia Marsas egzaltuoja, tad yra itin stiprioje pozicijoje, todėl šios pozicijos atstovai anksčiau ar vėliau pasiekia savo tikslus ir įgyvendina paprastai iš anksto užsibrėžtus planus.

Veikia jie metodiškai, su tiksliai numatyta strategija ir nesiblaškydami, juos sunku išmušti iš pusiausvyros. Paprastai jie tampa  aktyvesni ir drąsesni vyresniame amžiuje, su metais vis intensyviau atskleidžia savo jėgą.  Kitaip sakant, į priekį eina lėtai, bet užtikrintai.

Jų energija ir troškimai nukreipti į socialinį statusą, karjerą, padėtį visuomenėje. Intymiajame gyvenime mėgsta žaisti pagal savas taisykles, vadovauti ir numatyti keletą žingsnių į priekį, paprastai nepasižymi spontaniškumu.

 

Vandenio ženkle

Šios Marso padėties atstovai paprastai kažkuo išsiskiria iš kitų žmonių. Jie originalūs, linksmi, draugiški, intelektualūs, ir savo tikslų siekia kitaip nei visi kiti.

Aplinkiniams jie dažnai atrodo lyg keistuoliai, maištautojai, nepritampantys prie kitų. Visgi jie sugeba veikti kartu su bendraminčiais, siekti bendrų tikslų, bet tuo pačiu nepamesti savo originalumo, savarankiškumo ir laisvės. Labiausiai jiems tinka intelektuali, mokslinė veikla, o ne fizinis darbas.

Seksualiniuose santykiuose nevengia eksperimentuoti, elgtis nenuspėjamai, tačiau vengia saldžios, rožinės romantikos ir sentimentalumo.

 

Žuvų ženkle

Marsas Žuvyse yra silpnoje pozicijoje, tad pakovoti už savę ar kitus šie žmonės gali retai. Dažniausiai jie linkę plaukti pasroviui ir laukti, kol sunkios situacijos išsispręs savaime arba jas išspręs kažkas kitas.

Jie nedemonstruoja savo agresijos išorėje, o dažniausiai paslepia ją savo viduje ir nukreipia į save. Aukos pozicijoje jie būna išties dažnai ir paprastai savo noru. Visgi, kuomet pajunta, jog gali būti kažkuo naudingi ir nuveikti kažką prasmingo, jie gali ir kalnus nuversti.

Intymumas jiems būtinas, kad jaustų gyvenimo pilnatvę. Jie intuityviai jaučia partnerį, jo tikruosius poreikius. Kito žmogaus norai jiems dažnai būna svarbesni nei jų pačių.

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *