Saturnas

Saturnas – karmos ir laiko valdovas. Tai pati rimčiausia ir griežčiausia planeta, į kurią dar senovėje buvo žvelgiama kaip į piktybišką planetą, kuri yra didžiausių žmogaus nelaimių priežastis. Juk vienas iš jos pavadinimų yra „Didžioji Nelaimė“. Visgi Saturno raiška yra kiek kitokia.

Saturnas – tai tolimoji planeta, kuri apeina ekliptiką per maždaug 29,5 metus, o viename Zodiako ženkle svečiuojasi apie 2,2 metų. Saturnas žmogaus gyvenime atsako už didelį, tolimą ir dažnai sunkiai pasiekiamą tikslą, už discipliną, askezę, uždarumą, apribojimus, karjerą, profesionalumą, senatvę, kantrybę, sistemą, griežtas ribas, savikontrolę, emocinį šaltį, karmines skolas bei už rimtas dvasines praktikas.

Žmogaus horoskope Saturno padėtis atskleidžia tas gyvenimo sferas, kuriose laukia apribojimai, sunkumai, griežti reikalavimai, sunkus ir ilgas kelias sėkmės link. Čia puikiai tinka posakis: „Kas mūsų nenužudo, tas mus padaro stipresniais“.

Kuomet žmogus įveikia Saturno pamokas ir atlaiko jo išbandymus, jo laukia tikroji sėkmė. Saturnas yra lyg griežtas tėvas, kuris mylėdamas savo vaiką, auklėja jį itin giežtai ir verčia išmokti to, kas būtina, kad šis sustiprėtų ir įgytų tikros išminties bei brandos. Ar Saturnas taps „Didžiaja Nelaime“ ar „Didžiuoju Mokytoju“, priklausys nuo žmogaus suvokimo lygmens. Kaip sužinoti planetų padėti galite rasti: http://www.horoskopai.info/horoskopu-sudarymo-pamokos/asmenine-planetu-padetis/ 

 

Saturnas avino ženkle

Šiame ženkle Saturnas moko suvokti teisingiausią būdą, kuriuo reikėtų siekti savo asmeninių tikslų, savo asmenybės savirealizacijos. Jis moko neperlenkti lazdos tenkinant savo ambicijas, siekiant vadovauti, lyderiauti, pademonstruoti save.

Dažnai ši pozicija nurodo būtinybę išmokti tinkamai paskirstyti savo jėgą, energijos resursus, turėti kantrybės ir atkaklumo siekiant tikslo. Neretai žmogus su šia Saturno pozicija siekia turėti savo verslą arba užimti vadovaujančias pareigas.

Jei planeta horoskope apsunkinta, tuomet tai gali būti ypač sunkiai pasiekiamas tikslas. Kuomet toks žmogus negauna to, ko trokšta, tampa svarbu stebėti, ar jo neužplūsta agresija, pykčio bangos. Sportas šiuo atveju yra puikus pagalbininkas norint sustiprėti.

Saturnas jaučio ženkle

Finansinio stabilumo netekimas, kardinalūs pokyčiai gyvenime ar nepakankamas žemiškos gerovės kiekis gali šiam žmogui kelti pesimistiškas nuotaikas, ateities baimę, nesaugumo pojūtį. Dažnai Saturnas Jautyje skatina kreiptį dėmesį į savo asmeninius finansus, stengtis užsidirbti ir savo uždarbį paskirstyti tinkamai.

Svarbu išmokti kantriai ir kartais net sunkiai dirbti nelaukiant greito rezultato ir staigaus praturtėjimo. Paprastai stipriausieji šios pozicijos savininkai jau vyresniame amžiuje itin tvirtai stovi ant kojų ir su metais tampa vis sėkmingesni.

Saturnas dvynių ženkle

Šioje pozicijoje Saturnas išryškina būtinybę suvokti tariamo bei rašytinio žodžio svarbą, prisiimti atsakomybę už savo žodžius bei skleidžiamą informaciją. Jokiais būdais nereikėtų leisti sau apkalbų, tuščių juokelių, melo skleidimo – tai gali atnešti skaudžias pamokas, skatinančias surimtėti.

Reikėtų rimtai žvelgti į mokymosi procesus, nepulti domėtis viskuo, kas tik papuola po ranka, bet atsirinkti tik tuos dalykus, kurie yra išties aktualūs. Būtina išmokti valdyti savo protą, neleisti jam šokinėti nuo vieno objekto prie kito. Paprastai toks žmogus domisi viskuo po truputį, tačiau čia reikalingas saikas.

Saturnas vėžio ženkle

Šioje pozicijoje Saturnui sunku išskleisti savo tikrąją jėgą, kadangi čia jis yra sau nepalankiose valdose. Šiuo atveju kyla problemos, susijusios su disciplina, gebėjimu pakovoti už save, rasti stiprybės, siekiant sunkių, ilgalaikių tikslų, nepalūžti ir nepasiduoti neigiamoms emocijoms.

Galimas konservatyvumas, baimė išeiti iš savo komforto zonos, nuolatinis kaltės jausmas dėl savo bei kitų žmonių problemų, nebūtinai pagrįstas nerimas dėl savo saugumo. Didžiausios pamokos laukia iš šeimos narių, ypač moteriškos jos pusės. Svarbu skirti pakankamai dėmesio namų, buities, šeimos problemoms bei ugdyti rimtą požiūrį į moteriškumą.

Saturnas liūto ženkle

Liūtas – tai džiaugsmas, žaidimai, poilsis, o Saturnas – disciplina, askezė, ribos. Taigi, ši Saturno pozicija nėra stipri, tačiau tikrai ne pati silpniausia. Viena vertus, galimas stiprus orumo, meilės sau, savigarbos jausmas, lyderio talentas, stiprus kūrybiškumas.

Kita vertus, ši pozicija gali transliuoti despotiškumą, aklą užsispyrimą, pasipūtimą, nenorą girdėti kitų žmonių poreikių. Jei žmogus neįžvelgs šių savybių savyje ir su jomis nedirbs, tiesiog atims iš savęs galimybes, kurias gali suteikti ši pozicija.

Tai galimybės užimti garbingą statusą, aukštą postą, susikurti tvirtą meilės ryšį, jei tam neprieštarauja kiti horoskopo duomenys.

Saturnas mergelės ženkle

Norint pasiekti tikros ir stabilios sėkmės, teks dirbti daug ir atsakingai. Tik darbštumas, kruopštumas, racionalumas, darnūs darbo santykiai ir kuklumas padės tinkamai išreikšti Saturno vibracijas. Darbas bei pareigos turėtų būti šiam žmogui vieni iš svarbiausių dalykų gyvenime, kitaip Saturnas gali pradėti mokyti to per skaudžias situacijas.

Taip pat ypatingai svarbu rūpintis sveikata, higiena, stebėti mitybą ir nuolat domėtis įvairiomis sveikatos gerinimo galimybėmis. Sveiko gyvenimo būdo ignoravimas gali baigtis išties rimtais sveikatos sutrikimais. Mokslai šiuo atveju yra neišvengiamai būtini.

Saturnas svarstyklių ženkle

Stipri pozicija, kadangi šiame ženkle yra Saturno sostas arba, kitaip sakant, egzaltacija. Tam, kad žmogus atitiktų Saturno reikalavimus, svarbu ugdyti bei išlaikyti savyje gebėjimą kontroliuoti emocijas, išsaugoti orumo jausmą, mandagumą, punktualumą, pagarbą įstatymams, diplomatiškumą bei neužmiršti savo išorinio įvaizdžio.

Savo tikrųjų tikslų toks žmogus pasiekti gali tik taikiais būdais – ne lipdamas kitiems per galvas, o bendradarbiaudamas ir prisitaikydamas prie aplinkybių. Kontroliuoti savo pajamas bei išlaidas, tinkamai perprasti materialios gerovės valdymą bei suvokti partnerystės svarbą – tai svarbios užduotys, nuo kurių išsisukti nepavyks.

Saturnas skorpiono ženkle

Čia Saturnas nori išmokyti nepasiduoti sunkumams, dvasiškai sustiprėti, įgyti vidinės jėgos, kantrybės, ištvermės, atsparumo likimo smūgiams. Jokiais būdais negalima savęs gailėtis, reikia kovoti su gyvenimo iššūkiais, kad ir kokie sunkūs jie būtų.

Čia svarbus ir intymumas, seksualumas, tad priklausomai nuo individualios Saturno padėties horoskope, tai gali žmogui atnešti vienokių ar kitokių problemų šioje sferoje. Geroji šios padėties pusė yra ta, jog žmogus gali tapti nepalaužiamas, neįveikamas, bebaimis.

Gali tekti gyvenime dažnai susidurti su skausmingai tranformuojančiomis situacijomis.

Saturnas šaulio ženkle

Svarbu gebėti mąstyti plačiai, neriboti savęs, nebijoti didelių projektų, plačių užmojų, siekti išsilavinimo, ir nesvarbu, koks žmogaus amžius. Kelionės į užsienio šalis, svetimų kultūrų pažinimas gali itin traukti arba kelti baimės, pasipriešinimo jausmą, tačiau ši sfera gali būti itin aktuali, ypač vyresnio amžiaus.

Būtinas yra rimtas požiūris į dvasinį tobulėjimą, dvasinius mokytojus, religiją, filosofiją – paviršutiniškumas, nepagarba atneštų skaudų atpildą. Su metais tokiam žmogui taps vis svarbiau domėtis dvasinio pasaulio tema.

Saturnas ožiaragio ženkle

Saturnas Ožiaragyje yra savo valdose, tad čia jis reiškiasi stipriausiai. Teigiamai išreikštas jis skatina žmoguje rimtumą, koncentraciją, patikimumą, kantrybę, gebėjimą išlaukti tinkamo laiko veiksmams, atmesti nereikalingus dalykus ir susitelkti tik į tai, kas būtina.

Neigiamai išreikštas gali skatinti niūrumą, depresiją, norą užsidaryti nuo viso pasaulio, optimizmo ir jėgų trūkumą, lėtumą, emocinį šaltumą. Jei tik žmogus geba išmintingai panaudoti šią Saturno poziciją, jis gali pasiekti stabilios, nepajudinamos sėkmės, nors tai lengviau pavyks vyresniame amžiuje.

Saturnas vandenio ženkle

Būdingas intelektualumas, originalumas, savarankiškumas, suvokimas, kas yra tikroji draugystė, tačiau šias savybes savyje dažnai žmogus suvokia tik laikui bėgant.

Jeigu Saturnas Vandenyje yra pažeistas, tuomet gali kankinti žmonių baimė, negebėjimas prisitaikyti prie kolektyvo, nenoras bendrauti su kitais, ekscentriškumas, priklausomybė nuo technikos, interneto arba kiti sunkumai, susiję su šia sfera.

Rimti projektai, nešantys naudą visuomenei, darbas su bendraminčiais atneštų ne tik aplinkinių pagarbą, bet ir leistų tvirtai atsistoti ant kojų.

Saturnas žuvų ženkle

Saturnas Žuvyse yra silpnoje pozicijoje. Žmogui gali būti sudėtinga save disciplinuoti, laikytis dienotvarkės, griežto režimo, atlaikyti gyvenimo sunkumus, aplinkinių spaudimą.

Svarbu išmokti jausti ribas ir neleisti kitiems žmonėms naudotis savo silpnumu, gerumu, pasiaukojimu, gebėti atskirti savo reikalus nuo svetimų problemų.

Jei Saturnas pažeistas, gali kankinti įvairios fobijos, paranoja, tinginystė, problemos su miegu. Kita vertus, žmogus gali išsiugdyti, išgryninti savyje intuityvų žinojimą, ką ir kaip reikėtų daryti svarbiose situacijose.

 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *