Santykiu numerologija

Ne tik astrologai, bet ir numerologai gali nemažai atskleisti apie poros santykius ir abu partnerius, net jų akyse neregėję. Užtenka jų gimimo datų.

Pagal jas apskaičiuojamas kiekvieno partnerio Gyvenimo skaitmuo, o tada – jų Santykių skaitmuo. Vis dėlto svarbu įsidėmėti, kad šis galioja ne tik meilės, bet ir darbo santykiuose, tarp draugų ir šeimos narių.

Svarbu ne ieškoti smagių pasiskaitymų, o suvokti, kad partneris (kitas artimai su mumis susijęs žmogus) padeda ne tik geriau pažinti save pačius, bet ir tobulinti santykius. Juk niekas taip, kaip mūsų mylimas žmogus, nebūna taip arti ir nepažvelgia taip giliai į mūsų protą ir sielą.

Galbūt tiksliau Santykių skaitmenį būtų vadinti Santykių mokymosi skaitmeniu? Jis atskleis „mygtuką“, kuris paleidžia poroje kylančius pykčius, nesantaikas, įprastus elgsenos modelius. Santykių skaitmuo atskleis, ko vienas iš kito partneriai gali išmokti, kad patys keistųsi, tobulėtų ir gerintų tarpusavio ryšį. Santykių skaitmuo padeda kurti harmoningesnius tarpusavio ryšius. Ir ne tik meilės!

Skaityti daugiau

Vadovaudamiesi šiuo pavyzdžiu, apskaičiuosite savo ir partnerio Gyvenimo skaitmenis, o tada sužinosite savo poros Santykių skaitmenį.1. Tarkime, vienas iš partnerių gimė 1951 06 05.

Sudėkite visus skaičius: 1+9+5+1+0+6+0+5=27.

Tada sumuokite dviženklį skaičių iki vienženklio: 27=2+7=9.

Jūsų Gyvenimo skaitmuo yra 9.

2. Tarkime, antrasis partneris gimė 1951 07 25.

Sudėkite visus skaičius: 1+9+5+1+0+7+2+5=30.

Tada sumuokite dviženklį skaičių iki vienženklio: 30=3+0=3.

Jūsų Gyvenimo skaitmuo yra 3.

3. Norėdami sužinoti Santykių skatmenį, sudėkite partnerių Gyvenimo skaitmenis. Šiuo atveju: 9+3=12. Sumuokite iki dviženklio: 12=1+2=3.

Pavyzdyje nurodytos poros Santykių skaitmuo yra 3.

PASTABA: jeigu abiejų partnerių Gyvenimo skaitmenys vienodi, jų Santykių skaitmuo yra 0.

Skaityti daugiau

Santykių skaitmuo 0

Nesusipratimų kyla dėl dvasinių dalykų. Lankstumas ir spontaniškumas – irgi gana karštos šios poros temos. Partnerio humoras, juokeliai, pokštai gali nervinti ir gadinti nuotaiką. O nuolat gyvenimo palydovui kylančios „genialios mintys“ kelti sumaištį.

Šioje poroje būkite pasirengę prisiminti vaikišką smalsumą ir geranoriškai priimti artimo žmogaus pasiūlymus, o ne tik burbėti ir skųstis.

Santykių skaitmuo 1

Tik partneris pasako savo nuomonę ar ką pasiūlo, tuojau pat įsiplieskia ginčas. Šiai porai būdingi ego žaidimai.

Kiekvienam partneriui reikėtų labiau pasitikėti savimi, kad mylimo ar artimo asmens nuomonė, pasisakymai nebūti priimami kaip smūgis savivertei ar taptų priežastimi kibti į atlapus. Kartais protinga nusileisti ir leisti patneriui imtis lyderio vaidmens.

Santykių skaitmuo 2

Per daug artumo ar dusinanti meilė. Tai gali tapti nemaža problema šiai porai. Kai vienas iš partnerių siekia auginti didelius jausmus poroje, o kitas jų baiminasi, gero nelauk.

Ne spauskite, reikalaukite, o pasitikėkite. Pasistenkite vienas kitam palikti kuo daugiau asmeninės erdvės ir neapriboti vienas kito laisvės. Nors skamba keistai, bet tik taip galite labiau suartėti.

Santykių skaitmuo 3

Šie partneriai sugeba sukurti stiprų šeimos ar poros vienetą. Daugiausiai problemų jiems gali kelti socialinė aplinka. Giminaičiai, tėvai ar visuomenės požiūris gali tapti didžiausiais jų darnių santykių trukdžiais ar išbandymais.

Nesuteikite išoriniams veiksniams ar jūsų šeimai nepriklausantiems asmenims tiek daug teisių kištis į savo gyvenimą. Ir kuo mažiau kreipkite dėmesį į jų pastabas, nors tai nervins ir norėsis atsikirsti.

Žiūrėkite į tai kaip į mokymosi lauką, kur privalote ugdyti kantrybę, mokytis atsipalaiduoti, nors aplinka jums daro nemažą spaudimą.

Santykių skaitmuo 4

Patikimumas, griežtumas ir materialūs dalykai (ypač piniginiai reikalai) yra probleminės šios poros santykių zonos.

Kuo labiau atsipalaiduosite, laisviau ir supratingiau į vienas kitą reaguosite, tuo stabilesni bus jūsų santykiai. Privalote įveikti savo egzistencines baimes ir kartu poroje susikurti saugią ir meilės kupiną atmosferą.

Skaityti daugiau

Santykių skaitmuo 5Kai tik kalba pasisuka apie gebėjimą mėgautis gyvenimu, aiškiai išsiskiria partnerių interesai. Kartais nesibaigiantis lėkimas paskui entuziastingus partnerio pasiūlymus ir ambicingus planus ima varginti ar kelia įtampą.

Pasitenkinimo jausmas, jaukumas ir gebėjimas atsipalaiduoti – šios poros probleminės santykių zonos, kurias reikės išmokti spręsti. Kuris šioje poroje yra lyderis ir mokytojas, o kuris turi būti sekėju ar mokiniu? Šie dalykai partneriams gali kelti nemažai streso.

Santykių skaitmuo 6

Vis kyla naujų idėjų, o senos dar nepabaigtos įgyvendinti? Tai kelia įtampą. Šią porą gali varginti ištvermės trūkumas, negebėjimas pabaigti, ką pradėjus, problemų gali kilti ir dėl seksualinio nesuderinamumo.

Per daug veiksmo, judesio, kuris kyla iš vieno ar abiejų partnerių, nesugebėjimas nurimti, nervingumas, siekis visada būti užsiėmus. Šie dalykai porai gali kelti daugiausia įtampos.

Santykių skaitmuo 7

Paslaptys, nuolatos nuslepiami įvykiai, jų detalės – pati karščiausia probleminė šios poros zona. Negebėjimas atvirai pasikalbėti, užspausti jausmai ir neišsakyti žodžiai gali vėl ir vėl kelti pavojų santykiams.

Jeigu vienas iš poros vis pasiduoda kitų žmonių įtakai, susižavi kitų žmonių svajonėmis ir tikslais, kitą partnerį tai gali trikdyti ir erzinti. Ginčų gali kilti ir dėl paslaptingų, mistinių, dvasinių temų ir išgyvenimų. Šiai porai svarbiausia išmokti atvirai ir sąžiningai kalbėtis.

Santykių skaitmuo 8

Nuolatinis harmonijos siekis ir paieškos, pasirodo, irgi gali tapti ginčų „jungikliu“ ir kelti poroje įtampą. Nesąžiningumas, vergiškas nuolankumas, įsikibimas į partnerį, siekiant apriboti jo laisvą valią, gali tapti rimtu išbandymu.

Šiai porai reikia mokytis priimti vienas kito skirtumus ir trūkumus, taip pat gerbti savo ir partnerio asmeninę erdvę ir elgtis oriai. Tik tada pasieksite tikslą – sukursite darnius santykius.

Santykių skaitmuo 9

Negebėjimas atskleisti partneriui savo stiprios meilės ar apskritai jausmų gali tapti rimta kliūtimi darniems santykiams. Taip pat visažiniškumas ir atsiskyrimas, atsiribojimas, kai atsitveriama tylos siena, kai dviese kenčiama nuo vienatvės.

Tai galima įvardyti kaip problemines zonas, bet galima pasakyti, kad čia yra jūsų mokymosi laukas, kai kiekvienas turite išmokti sugrįžti iš savo vienišių olos, mokytis būti kartu, išsikalbėti ir išklausyti, nieko neužspausti ir nenutylėti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *