Drakonas

Penktasis zodiako ženklas Kiniškai: „lun“ Laiko metas, kurį valdo šis ženklas: 7:00 – 9:00 Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Svarstyklės Elementas: Medis

Geros savybės – energingumas, pasitikėjimas savimi, atvirumas, teisingumas. Neigiamos savybės – nekantrumas, impulsyvumas, egoistiškumas, reiklumas.

Rekomenduojama profesija – aktorius, režisierius, mokytojas, politikas.

Tinkamas partneris – Žiurkė, Gyvatė, Gaidys. Netinkamas partneris – Tigras, Šuo.

Drakonas – sėkmės, galios ženklas.

Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi.

Neretai pernelyg patiklūs. Ypač jautrūs, neretai besijaudinantys dėl nereikšmingų dalykų. Siekia idealų, todėl yra reiklūs ir patys sau, ir kitiems. Daug reikalauja iš kitų, bet dar daugiau duoda. Dideli entuziastai, nuolat užsidegantys įgyvendinti naujas idėjas. Intelektualūs, kartais išdidūs, įtakingi.

Dažniausiai visada patenkinti gyvenimu, sugeba gerai atlikti bemaž bet kokį darbą – nuo aktoriaus iki politiko ir karininko. Deja, tokią sėkmę jie gali panaudoti ir piktiems kėslams.

Dažniausiai yra mylimi, tačiau patys retai stipriai myli. Todėl jie neskausmingai išgyvena dėl praėjusios meilės. Moterys drakonės dažniausiai turi daug gerbėjų ir dėl to gali pakliūti į dramatiškas situacijas. Reta vedai jauni, nemažai jų mėgsta gyventi vieni.

Tinkamas partneris Puikiai tinka Žiurkė, kadangi ji moka mylėti tokį žmogų, kuris ne itin rodo jai atsaką. Tiesa, Žiurkė puikiai panaudos tai, ką Drakonas jai duos ir padės jam savo kritišku mąstymu. Panašūs santykiai susiklostys ir su Gyvate. Bendrą kalbą Drakonas suras ir su Gaidžiu. Šis su malonumu rinks Drakono sėkmės trupinius. Beždžionė – puikus verslo ir meilės partneris, padės savo suktumu. Tiesa, Drakoną gali erzinti jos juokai, nors kartais jie jį ir maloniai prajuokina. Drakoną vyrą visuomet trauks moteris Gyvatė, kuria jis galės didžiuotis. Sąjunga su Tigru – nerami. Neverta susidėti su Šunimi, kuris yra pesimistas, realistas ir nesugebės jo vertinti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *