Stresą sukeliantys veiksniai pagal horoskopą

Vasara. Atrodytų, vienas lengvumas, bet kur tau… Straipsnių antraštės kas rytą atskleidžia vis šiurpesnius įvykius ir sukelia naują stresą.

Paskutiniais vasaros mėnesiais ramybės ir lėtumo – beveik nė kvapo. Panašu, kad ir rugpjūtis nežada atokvėpio, o skatina raitytis rankoves ir veikti. Taigi įtampos nemažės.

Kuo čia galėtų padėti astrologai? Kol vienam Zodiakui, tarkime, Dvyniams, yra pats tas – tik leiskite panardyti minioje, suktis darbe tarsi pašėlusiam ir atlikti vienu metu kelias užduotis, kitiems, Mergelei ar Vėžiui, jau norisi skelbti ypatingąją padėtį.

Geriau pažindami save (Zodiako savybės šiam suvokimui irgi gali praversti), sako astropsichologai, lengviau toleruosime įtampą, priimsime primestus ar neišvengiamus pokyčius.

AVINAS

[sc name=”ads” ]

Šio ženklo atstovai kliaujasi savo neišsenkančia energija, tiki, kad ši jiems padės įveikti dienos iššūkius, ir nusimena arba susinervina, kai jėgų vis dėlto pritrūksta. Ypač tada, kai jaučiasi prasčiau, sirguliuoja ar patiria daug įtampos ir negali pabaigti pradėtų darbų.

Gimusieji po Avino Zodiaku (vieni juokais, kiti rimtai) save laiko supermoterimis ir supervyrais. Jei pamiršta, įsisukę į galybę veiklos, jie neleidžia sau sustoti ir pailsėti. Truputėlį patinginiauti ir nieko neveikti? O ne, tai nuodėmė!

Būtent, pažiūrėkite į tai krikščionių akimis (nesvarbu, esate tikintys ar ateistai) ir per savaitę pasidarykite bent vieną ramybės dieną. Gyvenimas vyks toliau, tikrai nėra ko liūdėti. Mąstykite taip: sukaupsiu daugiau jėgų gyventi ir daryti, kas man patinka, nesigadindamas sau sveikatos.[sc name=”offads” ]

TAURAS

[sc name=”ads” ]Tauro Zodiako atstovams pats svarbiausias dalykas – kad darbo ar visose kitose srityse jie būtų laikomi kompetentingais, išmanančiais savo reikalus. Štai kodėl jie tiek daug jėgų įdeda, stengdamiesi viską padaryti teisingai.

Kai jiems tenka sunkesnė užduotis, kai reikia padaryti tai, ko nemoka ar nedarė iki šiol, ima nervintis, o kartais – panikuoti. Ne, nesugebėsiu, viską sugadinsiu! Tiesą sakant, neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. Tikriausiai girdėjote šį posakį, o dabar išmokite jį mintinai.

Taurai savo aplinkoje garsėja kaip taikdariai, jie bijo įskaudinti, įžeisti kitus, spręsdami ginčą ar dalyvaudami derybose. Pasikliaukite nuojauta, remkitės Taurams būdingu gebėjimu sąžiningai ir nuoširdžiai bendrauti. Tai padės visada, kad ir kokioje situacijoje atsidurtumėte patys ar jūsų aplinkos žmonės.[sc name=”offads” ]

DVYNIAI

[sc name=”ads” ]Šio ženklo atstovai yra „alergiški“ kvailiams, jų tiesiog netoleruoja. Jeigu kelyje priešais juos vairuotojas ima daryti keistus ir nelogiškus manevrus, Dvyniai žaibiškai susinervina. Jei kas neteisingai parašo ar ištaria žodį, jie irgi gali greitai užsidegti.

Labiausiai Dvyniai susinervina, kai tenka bendrauti su lėtais ar užsispyrusiais žmonėmis. Tokie jiems atrodo nepajudinami lyg siena. Galite staiga įsiplieksti, kai susiduriate su tokiu mąstymo būdu, jis jums sunkiai suvokiamas.

Reguliari aktyvi veikla yra geriausias būdas nuraminti aktyvų Dvynių protą ir kūną. Visiškai nesvarbu, ką darysite – ar lankysite keramikos kursus, ar jogą. Svarbu daryti tai nuolatos ir nepasiduoti nuoboduliui ar tinginystei.[sc name=”offads” ]

VĖŽYS

[sc name=”ads” ]Nesaugumas – pats lengviausias būdas įvaryti jums streso. Aplinkiniai kartais nė nesuvokia, kaip jautriai po savo ramiu kiautu reaguojate į kritiką, pastabas, pakeltą balsą ir aplinkinių pykčio priepuolius (nors jie gali būti visiškai nesusiję su jumis), kaip geitai nuliūstate, kai kas nors nekreipia į jus dėmesio ar net atstumia.

Labai dažnai nuryjate nemalonius jausmus, neišsakote pastabų ar to, kokią reakciją kitų žmonių žodžiai ar veiksmai jums sukėlė. Ir labai blogai darote. Kaip rodo šis skambus frazeologizmas, „nurytos“ neigiamos emocijos, graužia jūsų skrandį ir „uždirba“ jums opas.

Kai jaučiatės nesaugiai, kai užvaldo baimė ar įtampa, geriausia susikoncentruoti į savo pilvo sritį (čia yra jūsų saugumo centras, jis jumyse, o ne išorėje) ir giliai pakvėpuoti. Galima atrasti pamokymų internete, kaip jogos ar taiči mokytojai moko giliai, įkvepiant ne krūtine, o pilvu, kvėpuoti ir nusiraminti.[sc name=”offads” ]

LIŪTAS

[sc name=”ads” ]Situacijos, kurių negalite kontroliuoti ir neturite supratimo, kaip jas spręsti, įjungia jūsų organizme streso mygtuką. Subiro kompiuteris ir nespėjote pabaigti numatytų užduočių? Kiti susinervintų, nusimintų, o šio ženklo atstovai gali sprogti lyg fejerverkų sandėlis.

Liūtai staigiai susinervina ir tada, kai negali ko nors rasti. Kiekvienas nesėkmingas bandymas tik kursto pykčio ir įtampos ugnį. Netgi įsimylėjimas, kai sukyla hormonai ir negali kontroliuoti savo jausmų ir veiksmų, pasitikintį savimi Liūto Zodiako atstovą gali paversti bejėgiu kūdikiu.

Jums tiesiog tereikia nusiimti Visatos valdovo karūną ir pripažinti, kad nei turite, nei galite suvaldyti visus ir viską.[sc name=”offads” ]

MERGELĖ

[sc name=”ads” ]Galvojate per daug ir pernelyg gilinatės į detales. Štai kas Mergelėms kelia didžiausią įtampą. Retkarčiais vien nuo minties, kad teks daryti kažką naujo, ko dar niekada nedarėte, galite paklaikti. Tačiau užtenka pradėti tai daryti, ir įtampa slūgsta, įsijungia jūsų praktiškas protas, imate ieškoti kelių, kaip įvykdyti užduotį.

Šio Zodiako atstovai taip pat greitai pasiduoda įtampai, kai su problemomis susiduria jų artimieji, kai jie kenčia, o Mergelės niekuo negali jiems padėti. Užuot puolę tvarkyti kitų žmonių reikalus ir spręsti jų problemas, ramiai atsisėskite ir vizualizuokite teigiamą problemos sprendimo pabaigą. Suveiks greičiau ir geriau nei jūsų kritika ar patarimai.[sc name=”offads” ]

SVARSTYKLĖS

[sc name=”ads” ]Svarstyklių ženklo atstovams bene didžiausią stresą sukelia neteisybė, kai aplinkiniai su jais elgiasi nesąžiningai ir nederamai. Jie patys nori visada elgtis teisingai, todėl nuolatos svarsto visus „už“ ir „prieš“ ar bando atrasti tinkamus žodžius, gali sau ne tik stresą įvaryti, bet ir susirgti.

Joms reikia mokytis nenutylėti to, kas nepatinka, ilgai nelaikyti savyje nuoskaudų, stengtis su kiekviena situacija reaguoti iškart ir tai daryti ramiai, užuot užėmus gynybinę poziciją.

Taip nukirsite įtampos tiekimą, užgniaušite streso šaltinį, kol jis nepadarė jums žalos. Mokykitės ne pilti ilgas nuoskaudų tiradas žodžiu ar raštu, o kalbėti laiku ir trumpai. Svarstyklėms įtampą gali kelti ir netvarkinga, apleista, nešvari aplinka ir apsileidę, pikti, besikeikiantys žmonės.[sc name=”offads” ]

SKORPIONAS

[sc name=”ads” ]Aplinkiniai, negebantys įžvelgti toliau ir giliau, nei leidžiate, nė neįtaria, kokie jausmingi ir jautrūs Skorpionai gali būti. Na, čia ne jų kaltė, jūs tiesiog mokate tai gerai slėpti. Jūsų stiprybė glūdi tyloje, štai kodėl triukšminga aplinka ir žmonės labai greitai gali įvaryti jums stresą.

Jeigu negaunate pakankamai asmeninės erdvės ir privatumo, taip pat galite prarasti pusiausvyrą, susierzinti ar užsipulti kitus. Įvairūs terminai ir apribojimai Skorpionams irgi žaibiškai sukelia įtampą.

Jums patinka link tikslo judėti lėtai, tiksliai, savu ritmu. Susikurkite asmeninę aplinką ir darbo sąlygas, kur žmonės gerbia jūsų savyves ir ribas, leidžia jums gyventi taip, kaip mokate ir galite geriausiai.[sc name=”offads” ]

ŠAULYS

[sc name=”ads” ]Judėjimas jums yra gyvenimo esmė, štai kodėl taip susierzinate, kai patenkate į automobilių spūstį ar lėtai judančią minią. Dideli, iškilmingi susitikimai ir renginiai, kur viskas vyksta lėtai ir nuobodžiai, jums taip pat gana greitai įvaro stresą.

Bet kokia situacija, kurioje jaučiate aplinkinių žmonių (kolegų, kaimynų, partnerio ar šeimos narių) spaudimą elgtis taip, kaip nori kiti, atitikti kitų lūkesčius ir terminus, gali sukelti jumyse audrą.

Pasirūpinkite savimi – daug laiko praleiskite gryname ore, gamtoje. Ir ne šiaip sau, o kažką aktyviai veikdami. Taip kiek sutramdysite neramų ir nevaldomą savo būdą.[sc name=”offads” ]

OŽIARAGIS

[sc name=”ads” ]Labai daug reikalaujate iš savęs, taip pat jaučiate spaudimą atitikti atimųjų, aplinkinių lūkesčius. Šie veiksniai ir nuolatinis analizavimas, svarstant „o kas, jeigu“, taip pat yra jungiklis, kuris paleidžia įtampos kupiną ratą. Noras grįžti atgal ar nubėgti pernelyg toli į priekį taip pat neprisideda prie laimingo buvimo šią akimirką.

O kas yra gyvenimas? Ši akimirka. Tik ji yra tikra, tik tai turite ir tik tai jums priklauso. Išmokite ją vertinti, išgyventi ir džiaugtis. Net pačią užimčiausią dieną atraskite laiko padaryti tai, kas jums artima širdžiai, kas jus nuramina ir padeda su nauja jėga grįžti į darbus ar šeimą.[sc name=”offads” ]

VANDENIS

[sc name=”ads” ]„Gyvenk ir leisk gyventi kitiems“. Taip, Vandeniai, mes žinome jūsų gyvenimo šūkį ir norą visada gyventi savaip.

Labai greitai susierzinate, supykstate ar nusiviliate, kai susiduriate su kliūtimis, kai situacija, aplinkybės ar kiti žmonės neleidžia jums elgtis taip, kaip norite ir suprantate. Kai kitą kartą bandysite kitus palenkti į savo pusę ar įtikinti elgtis pagal jus, prisiminkite tai ir nebepykite.

Vandeniai labai greitai patiria stresą, kai ko nors nespėja, kai jiems vis pritrūksta laiko. Tiesą sakant, ne skubėdami, o lėtindami tempą, nuveiksite daugiau ir rezultatai bus geresni. Pabandykite – įsitikinsite.[sc name=”offads” ]

ŽUVYS

[sc name=”ads” ]Viešas kalbėjimas, bet kokia vieša situacija, kai aplinkinių akys nukrypsta į Žuvis, joms gali sukelti milžinišką stresą. Subtilumas, siekis nelįsti į priekį, pirmas eiles, tyli muzika, ramūs žmonės – tai jūsų aplinka, kurioje galite nurimti, pailsėti ir išvengti įtampos.

Žuvys jaučiasi labai blogai, gali net susirgti, jeigu kas nors įžūliai lenda į jų asmeninę erdvę, nepaiso jų privatumo. Mokykitės apsiginti, o kol kas nuraminkite save garsiu pasakymu, kuriuo save guodė karalius Saliamonas: „ir tai praeis“.

Taip pat atraskite laiko pabūti vienumoje, išsivalyti sielą nuo užkimšusių emocijų, kad galėtumėte prikaupti jėgų gyventi, kurti, dirbti, bendrauti su aplinkiniais jau švaria galva, širdimi ir mintimis.[sc name=”offads” ]

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *