Laiminga santuoka pagal horoskopo elementus ir stichijas

Kartu ilgai ir laimingai? Tai įmanoma, ir visai nesvarbu, ar oficialiai esate susituokę ar nutarėte gyventi kartu be „popierėlio“.

Tik kuo čia dėti Zodiako ženklai? Niekuo, tiksliau, čia svarbu, kuriai Elementų ar Stichijų grupei jie priklauso.

O įdomiausia yra tai, kad daugiau sužinoję apie partnerį, geriau pažinsite save. Artimi santykiai yra ne kas kita kaip pati nuostabiausia galimybė patyrinėti vienas kitą ir save! Štai ir atskleista didžiausia laimingos ilgalaikės santuokos paslaptis.

[sc name=”ads”]

Jeigu jūsų partneris gimė po Ugnies ženklu…

Žmonių, gimusių po Avino, Liūto ir Šaulio ženklu, santykiai pažymėti aistra. Jūsų ugningas partneris ieško būdų, kur išreikšti šią aistrą (beje, ne tik lovoje, bet apskritai gyvenime).

Beveik neįmanoma atkalbėti ar išgąsdinti šiai Stichijai priklausančių žmonių, jeigu jie kažkuo įtikėjo ar kam pasiryžo. Vis dėlto reikėtų juos palaikyti, pakurstyti jų vidinę ugnį, kai jie imasi ką įgyvendinti ar siekia išspręsti problemą.

Avinams labai reikia partnerio pagyrų ir sąžiningumo, Liūtas sužydi nuo komplimentų ir susižavėjimo juo, spindinčio mylimojo veide, o Šauliui didžiausia dovana, kai partneris sutinka dalytis su juo aistra ir entuziazmu.

[sc name=”ads”] Jeigu jūsų partneris gimė po Žemės ženklu…

Tauras, Mergelė ir Ožiaragis bus laimingiausi, kai jausis saugūs. Jeigu būsite praktiški, patikimi, atsakingi – būsite tobuliausias partneris. Na, gerai, šie realistiški ženklai žino, kad tobulų nėra, bet jie vertina jūsų pastangas.

Taurui patiks, jeigu rūpindamiesi juo, nepamiršite komforto ir nepamesite stiliaus jausmo. Net jeigu kiek per daug išleisite, negu galite, Tauras jums tai atleis.

Mergelei patiks, jeigu savo meilę ir atsidavimą demonstruosite kasdien per mažas smulkmenas, elgesio niuansus. Ožiaragiui, priešingai nei Taurui, nepatiks ekstravagantiški gestai ir brangios dovanos. Jis nekenčia išlaiduolių, užtat dievina taupiuosius ir atkakliuosius.

[sc name=”ads”] Jeigu jūsų partneris gimė po Oro ženklu…

Bendraudami su Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais, padėsite jiems pasijausti laimingiems. Blogiausia, ką galite padaryti, nustoti bendrauti, tylėti, ignoruoti partnerio norą išsiaiškinti, suprasti.

Dvyniams svarbu, kad mylimas žmogus juos vis nustebintų, įtrauktų į kokią naują veiklą Svarstyklės siekia santykiuose darnos, taikos, ramybės. Vandenis gali atrodyti kartais šaltas ir atitolęs, bet neapsigaukite, jam labai svarbu su jumis pasikalbėti, padiskutuoti svarbiomis temomis, taip jie susijungia, suartėja su partneriu.

[sc name=”ads”] Jeigu jūsų partneris gimė po Vandens ženklu…

Jausmai, nuoširdumas, širdies reikalai labai svarbūs gimusiems po Vėžio, Skorpiono ir Žuvų ženklais. Jokia logika ir realaus pasaulio taisyklės negali būti jiems svarbiau už partnerio rodomą atsidavimą ir meilę, nesvarbu, ką mano aplinkiniai.

Vėžys ypač vertina šeiminius ryšius, Skorpionui labai svarbus visiškas partnerio atsidavimas, o Žuvys kartais gali būti labai lipnios, prašytis dėmesio ir patikinimų, kad tikrai jas mylite.

[sc name=”offads”]

[sc name=”offads”]

[sc name=”offads”]

[sc name=”offads”]

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *