Idealiausios poros pagal horoskopo ženklus

AVINAS ir DVYNIAI

Smarkus vėjas išpučia liepsną iki debesų, ugnies žiežirbos sklando ore. Įvertinkite šį vaizdą, kad galėtumėte suprasti: ORAS ir UGNIS, dvi stichijos, valdančios Avino ir Dvynių ženklus, negali apsieti viena be kitos – kaip ir partneriai, gimę po šiais Zodiako ženklais. Dar daugiau, jų abipusė trauka būna stipri ne tik fizine, bet ir intelektualine prasme. Tokius partnerius sieja įgimtas optimizmas, gyvenimo meilė, malonumų pomėgis. Ko daugiau reikia žmonėms, kad mylėtų vienas kitą ir džiaugtųsi kiekviena nauja diena?

ŠAULYS ir LIŪTAS

Kokie santykiai susiklostys tarp šių dviejų ugninių ženklų? Žinoma, tik karšti! Ir Liūtą , ir Šaulį žvaigždės apdovanojo stipriu charakteriu bei polinkiu į varžymąsi. Regis, būtų logiška manyti, kad varžysis jie vienas su kitu? Taip tikriausiai ir bus, jeigu tarp jų neįsižiebs tikra meilė. Viena ryški, aistringa būtybė – tai puiku, o dvi – dar geriau, jeigu jos nusprendė būti kartu ir dviese kuri laimingą gyvenimą. Tokiu atveju visi jų laimėjimai ir pasiekimai padidės dvigubai.

SVARSTYKLĖS ir AVINAS

Kiekvieną iš šių dviejų Zodiako ženklų žvaigždės apdovanojo bendravimo talentu. Dar svarbiau yra tai, kad kartu jie sugeba sudaryti tikrą komandą. Tai padeda jiems lengviau siekti tikslų ir susilaukti sėkmės. Vis aplinkiniai jais žavisi. O kas vyksta poros viduje? Dangiškoji Svarstyklių globėja – moteriškoji Venera, o vyriškasis Marsas nulemia gimusiųjų po Avino ženklu charakterį. Rezultatas – nuolatinė meilės įtampa ir seksualinės energijos mainai, kurie paverčia bendrą jų gyvenimą kone amžinuoju varikliu.

MERGELĖ ir VANDENIS

Gimusiems po šiais Zodiako ženklais žvaigždės padovanojo bendrą troškimą pakeisti pasaulį ir nulemti ateitį. Tačiau Mergelė ir Vandenis tai daro kiekvienas savaip. Mergelė puikiai orientuojasi praktiniuose klausimuose, o Vandenis yra pasirengęs ištyrinėti naujas tendencijas ir dalytis šviežiomis idėjomis. Jei pavyktų šiuos talentus sujungti į vieną, išeitų puikus tandemas, visada pasirengęs didiems darbams ir pergalėms.

SKORPIONAS ir VĖŽYS

Apie VĖŽIO ženklo atstovus sakoma, kad meilėje jie būna egoistai, siekiantis visiškai užvaldyti partnerį. Būtent šis charakterio bruožas labai tinka įtariam SKORPIONUI, tokie santykiai jį veikia raminamai, suteikia pasitikėjimo ir įsitikinimo, kad jis visada bus geidžiamas ir mylimas. Aistringas Skorpionas daro viską, kad padėtų neryžtingajam Vėžiui neužsisklęsti savo kiaute. Tokioje sąjungoje abu partneriai jausis visiškai saugūs.

OŽIARAGIS ir JAUTIS

Žemės ženklams būdinga galinga, patikima, pagrindą suteikianti jėga, kurią jiems dovanoja prigimtinė stichija. Tiems, kurie tvirtai stovi ant žemės, būna kur kas lengviau suprasti vienam kitą, aiškinti savo požiūrius nei žmonėms, kurių charakterio tipas kitoks, pavyzdžiui, svajotojams, priklausantiems Oro stichijai. Jeigu visas mūsų gyvenimas yra ilga kelionė, tai tokie partneriai kaip Ožiaragis ir Jautis bus puikiai pasirengę žygiui ir sugebantys kartu nukeliauti labai toli.

ŽUVYS ir JAUTIS

Vanduo maitina Žemę, o pastaroji savo ruožtu tampa patikimu pagrindu, guoliu gyvybinėms vandens srovėms. Stichijų, kurios valdo tuos du ženklus, sąveika ir bendradarbiavimas sukuria idealias sąlygas ilgiems vaisingiems santykiams. Jaučio praktiškumas ir sveikas protas puikiai atsveria gilią, emocionalią ir šiek tiek svajingą Žuvų prigimtį. Ši pora gali būti idealaus In ir Jan energijų derinio pavyzdys.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *