Žuvys

Didžioji astrologė E. Adame yra pasakiusi apie Žuvų ženklo žmones: “Tai, kad jie yra Žuvys – tai viena; tai, kad jie – dvi Žuvys – tai antra; o tai, kad tos Žuvys plaukia į skirtingas puses – visiškai kita.” Tame ir yra Žuvų ženklo sudėtingumas. Vandens ženklas, globojamas Neptūno ir Jupiterio planetų. Planetų įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės kūrybingi, turintys ypatingą intuiciją. Tai dvilypiai žmonės: iš vienos pusės jie sąžiningi ir darbštūs, iš kitos – svajotojai ir besivadovaujantys jausmais. Idealistai, ieškantys harmonijos, grožio ir taikos. Neretai renkasi vienatvę.
Žuvys gimtadienį švenčia: Vasario 19 – kovo 20 d.
12-iasis Zodiako ženklas
3-iasis Vandens ženklas
4-asis nepastovus ženklas
Valdančioji planeta: Neptūnas.
Laimingas skaičius: 7 ir visi, kurie dalijasi iš 7.
Astrologinis simbolis: žuvys, plaukiančios skirtingomis kryptimis.
Astrologinės spalvos: jūros spalva, mėlyna, plieno spalva ir raudonai – violetinė.
Astrologiniai akmenys: safyras, smaragdas, ametistas.
Žuvys valdo 12-uosius horoskopo namus. Geriausi partneriai: kiti vandens ženklai Skorpionas ir Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis. Sunkiai sutaria su Mergelėmis, Dvyniais.
Po šiuo ženklu gimė K. Prunskienė, V. Blinkevičiūtė, O. Koršunovas, S. Jačėnas, Mikelandželas, Rosinis, Šopenas, Hendelis, Enšteinas, Renuaras, Hugo, Dž. Vašingtonas, М. Gorbačiovas, Elizabet Tailor
Daugelis astrologų sutaria, kad Žuvys – pats ekscentriškiausias ženklas iš viso Zodiako. Jų valdovas – Neptūnas – revoliucingas, mistiškas ženklas, romantiškas, kartais nepakaltinamas, bet visada atsiskyręs. Jis suteikia savo pavaldiniams nervingumą ir nerimą.
Žuvys – paskutinis Zodiako ženklas, gal todėl Žuvų žmonės mėgsta save nuvertinti. Jie nesavanaudiškai tenkina kitų užgaidas. Žuvys – trečias vandens ženklas ir jam priklausantys žmonės ypatingai emocionalūs ir savotiškai aistringi. Kai jos nusiteikusios teigiamai, jų emocijos ir aistros stiprios, o kūrybiškumas – begalinis, tačiau kai nusiteikimas neigiamas, tai Žuvis gali atvesti į susinaikinimą.
Žuvims reikia kovoti ir ginti save nuo jų mistinio pasaulio nesuprantančių žmonių kritikos. Dvasinės Žuvų žaizdos negyja labai ilgai.
Žuvims patinka būti kankinio vaidmenyje ir jos linkusios gailėtis savęs bei nepakankamai gerai save vertinti. Žuvys yra kuklios ir drovios, bet taip pat ir nervingos bei kupinos energijos, o bendras vaizdas išeina toks, tarsi jos visąlaik būtų neapsisprendusios ir sutrikusios. Jos visada linkusios pergyventi ir nervintis dėl smulkmenų.
Žuvys labai priklauso nuo artimų žmonių, jos labai patiklios ir dėl to dažnai gali būti apgautos. Tačiau, jeigu jos suprato esančios apgautos, gali staiga tapti perdėtai nepatiklios, įtarios ir uždaros. Jų nuotaikos taip pat plaikstosi lyg vėliava – tai jos santūrios, tai džiaugsmingos ir sąmojingos, tai atvirkščiai, suglebusios, mieguistos, melancholiškos.
Tačiau Žuvims nevertėtų nusiminti dėl šių trūkumų, nes yra daug žymių žmonių, gimusių po šiuo ženklu, kurie juos nugalėjo: Džordžas Vašingtonas, Mikelandželas, Viktoras Hugo, Albertas Einšteinas, Šopenas.
Psichoseksualinė Žuvų charakteristika
Iš visų 12 Zodiako ženklų sunkiausia yra aprašyti Žuvis. Jeigu ir yra koks nors raktas į Žuvų seksualinį pasaulį apskritai, tai jis gali būti rastas tik su Neptūno įtaka, o taip pat ir Veneros, kurios dėka Žuvys yra be galo idealistiškos ir dvasingos. Žuvys turbūt sutiks, kad surasti tokį kilniaširdį partnerį, kokio jos trokšta, praktiškai neįmanoma. Todėl jos netgi nebando ieškoti…
Kitas kelias aprašyti jų seksualinį gyvenimą – tai išstudijuoti visas tradicines charakteristikas, astrologų priskiriamas 12 horoskopo namams, kuriuos valdo Žuvys (juos vadina slaptų priešų ir žūčių namais). Šie namai susiję su psichinėmis ligomis ir seksualiniais nukrypimais. Jie taip pat valdo nenumatytas tragedijas žmogaus gyvenime, jutiminių organų sutrikimus, atsiskyrimą nuo pasaulio.
Dėl šių priežasčių Žuvys gerai dera su Mergelės ir Svarstyklių ženklų žmonėmis, ypač emocinėje srityje, nes šie ženklai irgi turi problemų dėl fizinės meilės.
Vyro ir moters santykiuose Žuvys yra linkusios į “šeimininko – vergo” modelį, kur joms tenka vergo vaidmuo. Jų noras kam nors paklusti verčia jas ieškoti partnerio su stipriu charakteriu ir valia, kurie jas valdo vos ne kariška drausme visose gyvenimo srityse.

Žuvų moteris

Itin emocionali ir superjautri moteris. Artistiška, moteriška. Mėgsta komfortabilius namus, ramią aplinką. Namų ūkyje kasdien vyksta mažos nelaimės, kadangi ji nuolat yra neorganizuota. Neretai dėl to kyla chaosas. Už namų pasirenka menišką karjerą. Gali daug pasiekti scenoje, grožio kultūroje, dekoravime, gėlininkystėje, kulinarijoje.

Kaip mylimoji yra prieraiši, bet norinti matyti savo mylimajame tuos bruožus, kurių trokšta, dėl to dažnai patiria nusivylimus. Sąjunga su tuo, kuris praktiškas ir pavydus, gali baigtis pražūtingai.

Kaip su ja sutarti

Būk prieraišus, linksmas, švelnus ir simpatiškas. Ypač rūpinkis tuo, kad nepamirštum gimtadienių, vardadienių ir kt. svarbių jai datų. Nebūk pernelyg kritiškas.

Žuvų vyras

Geidulingas ir siekia tokios pat moters. Tačiau kai įsimyli, beveik visada stokoja realybės jausmo. Jis gali būti didysis atsiskyrėlis, ieškantis to, kas jį padrąsintų. Scena – daugelio Žuvų vyrų gyvenimo kelias. Net jei jis komersantas, galbūt slapta groja gitara. Jis moka blaiviai žiūrėti į save ir iš savęs juoktis. Moterys laiko jį keistu, paslaptingu, žavingu, kartais liūdnu, kartais juokingu, romantišku. Labai rūpinasi kitų laime, namais, didžiuojasi savo vaikais, nors retkarčiais pasigenda laisvės.

Kaip su juo sutarti

Išmok matyti gyvenimą jo akimis. Juokis kartu su juo. Atmink, kad ginčai jį sekina. Nekelk jam pavydo. Netekėk už jo, jei manai, kad galėsi jį pakeisti – taip tik sugriausi jam gyvenimą.

Žuvų sveikata

Žuvys itin jautrios oro permainoms, jų nervai taip pat dažnai kelia rūpesčių. Jautrios vietos: kojos, kojų pirštai, limfmazgiai. Gyvenimas mieste jas vargina. Tinkamiausia vieta – arti upės, ežero arba jūros.

Seksualumas

Jautri vieta

Pėdos. Paglostyk ir palaižyk kojų pirštus.

Moteris

Šio tipo moterį labiausiai įkaitina vyro valdingumas ir iniciatyva.

Vyras

Šio tipo vyrai jautrūs ir drovūs, dažnai stengiasi neparodyti savo susijaudinimo. Dažniausiai net patys nežino, kas juos jaudina. Šie vyrai dažniausiai nemėgsta erotinių filmų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *