Avinas

Valdančioji Avino planeta – marsas. Jis nukreipia šio ženklo žmones aktyviam gyvenimui, nuolat jiems suteikdamas energijos atsargai, darydamas juos neramiais, nenurimstančiais, garbėtroškomis ir lenktyniaujančiais su kitais. Ugnies ženklas, globojamas Marso planetos. Šio ženklo žmogus visada žiūri į priekį. Tai neretai sudirgęs, savimyla, užsispyręs žmogus. Jo noras pasiekti savo tiesą gali išaugti į despotizmą. Avinas sunkiai pasiduoda kitų įtakai.

Avinai gimtadieni švenčia kovo 21 d.- balandžio 20 d.

1-asis pagrindinis ženklas.
1-asis Zodiako ženklas.
1-asis ugnies ženklas.
Valdančioji planeta: Marsas.
Laimingas skaičius: 9 ir visi skaičiai, kurie dalinasi iš 9.
Astrologinis simbolis: avinas.
Astrologinės spalvos: avietinė, raudona, auksaspalvė- geltona ir visos blizgančios spalvos.
Astrologiniai akmenys: deimantas, akvamarinas, ametistas.
Avinas valdo 1 horoskopo namą.
Geriausi partneriai: Liūtas, taip pat Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys. Sunkiai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.
Po šiuo ženklu gimė A. Monkevičius, Leonardo da Vinči, Rafaelis, Bachas, Dekartas, Goja, Gogolis, Haidnas, Zolia, Van Gogas, Čarlis Čaplinas.

Šio ženklo vieta horoskope yra numeris 1 ir šio ženklo žmonės taipogi nori visada pirmauti. Avinas – labai egoistiškas ženklas.

Avino simbolis- avis, gyvulys, kuris visur eina galva ir kiekvienas, kas turėjo reikalų su Avinu, žino, kad jie, kaip ir avys, eina tiesiai į tikslą.

Avinas taip pat pirmasis ugninis Zodiako ženklas ir tai padidina jo aktyvumą. Valdančioji planeta Marsas turi teigiamos įtakos, darydama šiuos žmones pasitikinčiais ir atkakliais. Skirtingai nuo kito ženklo, valdomo Marso – Skorpiono – Avinas yra jaunas karys, nenurimstantis ir besiveržiantis į kovą, netgi jei jam ir nepakanka patirties.
Jo asmenyje yra tam tikras jaunatviškas naivumas, kuris jam atneša daug nusivylimų, nes jis nori, kad viskas vyktų greitai ir retai turi kantrybės, dažnai pradeda spręsti užduotį, o užbaigti palieka kitiems. Taip jie suranda savo karjerą dar iki atrasdami savo vietą gyvenime. Jiems dažnai prireikia mažiau aistringų ir veržlių žmonių patarimo. Jie idealistiški ir romantiški.
Deja, Avinas retai prisimena savo patirtį ir dažnai net po keleto įžeidimų ir nesėkmių išlieka pasitikintis savimi. Jis gabus profesijoms (ypač teatrui), kai yra dėmesio centre ir aplinkui yra daug besižavinčių žmonių. Po šiuo ženklu gimė daug kino žvaigždžių. Avinas taip pat gabus prekybai, draudimui, namo vidiniam apipavidalinimui ir puošimui, visoms sritims, kur jis turi asmeninių su klientu kontaktų.
Šio ženklo žmonės yra daugelio sričių atradėjai. Jie turi nepaaiškinamo originalumo, kuris visuomet užkariauja sėkmę. Avinas – ne gilus, ne išmintingas ženklas, bet nuoširdus ir lojalus. Jauni žmonės dažnai įtraukiami į muštynes, jaunos moterys taip pat parodo panašią jėgą ir siautulį sporte ir darbe, kovodamos už savo aukštą postą. Avinas mėgsta savo nepriklausomybę. Kviečiamas nuotykiui jis greitai atsiliepia, nesvarbu kiek tai kainuotų.
Skiriamoji detalė- jų sugebėjimas eiti toliau (praeiti pro kai kuriuos dalykus). Netgi kai jie įsižeidę ir įpykę, jie tai pamirš greitai, jau kitą dieną. Atstumti (dalykinėje aplinkoje ir meilėje), jie retai eikvoja laiką apmąstymams, greitai blaškosi, kad juos priimtų kitoje vietoje. Avinas mėgsta būti kompanijoje ir pats rengia vakarėlius.
Tai garbingi žmonės ir nelaimės atveju negali kam nors ateiti į pagalbą. Avino vyrai- tai vyrai sero Voltero Relejaus tipo. Moterys nepakenčia visko šlykštaus ir vulgaraus. Avinas labai mėgsta demonstracijas ir išsakyti savo pažiūras. Savyje emocijas jie laiko retai.
Psichoseksualinė charakteristika
Avinas aktyvus sekso srityje. Šie žmonės priskiriami “karšto kraujo” žmonių kategorijai. Kadangi jų “aš” niekada nepamirštamas, netgi erotinės aistros metu, egzistuoja rizika turėti tokius santykius, kuriuose nėra dvasinio pasitenkinimo.
Skirtingai nei Skorpionas arba Jautis, kuriems patinka ilgalaikis lytinis santykiavimas, Avinas visai tai atlieka greitai, netgi antrą ir trečią kartą jis labai aistringas ir nekantrus. Lytinio akto metu Avinas taip šėlsta, kad partneris linkęs manyti, jog jis baigs dar iki orgazmo. Šio ženklo vyrai lytinio akto metu dažnai savo emocijas reiškia dejuodami ir šaukdami. Labai susijaudinusios šio ženklo moterys pamiršta išauklėtos moters pozą ir imasi vyro rolės.
Kaip jau buvo minėta anksčiau, planetų įtakoje išsiskiriančios ženklų charakteristikos gali susilpnėti, būti nuslopintos. Avinas visur turi pirmauti, ir protinga būtų manyti, jei jis agresyvus pokalbiuose bei kitais atvejais, tai toks bus ir lovoje.
Viena tik aišku: Avinai nori būti agresyvūs, nori būti laimėtojais. Kaip vaidinamas šis vaidmuo ir kokie jo rezultatai, priklauso nuo planetų įtakos individualiam horoskopui.
Zodiako ženklas ir vaikai. Kaip auginti Avinuką?
Zodiako ženklas gali tapti įrankiu, padėsiančiu tėvams ne tik parinkti vaikui vardą, bet ir sužinoti potencialius jo būdo bruožus bei tai, kaip geriausiai auklėti vieno ar kito Zodiako ženklo vaikus. Paprastai Avino ženklo vaikai yra sveiki ir greitai atsigauna po ligų, nors jie linkę į susižeidimus ir nelaimingus atsitikimus, neretai susijusius su galva. Jie smalsūs, lakios vaizduotės, paprastai pradeda vaikščioti ir kalbėti anksti, trokšta dėmesio ir mėgsta dominuoti.
Jie gali netekti savitvardos, kai viskas klostosi ne taip, kaip jie nori, nors šiaip jie dosnūs, linkę rodyti švelnumą šeimai ir draugams. Avinukai labai energingi, impulsyvūs, mėgsta nuotykius. Jie temperamentingi, atsidavę, natūraliai tampa lyderiais ir tikisi, kad žaidimų draugai jų klausys.

Avino moteris

Puiki žmona, neambicinga vyrui. Turi puikų nepriklausomą protą ir stiprią valią, energiją. Protinga pašnekovė, neretai moka įvertinti, ar verta rizikuoti. Dažnai greta vedybų pasiekia didelę karjerą. Jei turi mėgstamą darbą, yra dar geresnė žmona. Negali gerai jaustis šalia silpnesnio žmogaus, kuriam nesiseka. Tuomet tampa irzli. Yra griežta, bet mylinti. Į pyktį atsako tuo pačiu, tačiau skriaudas greitai pamiršta.

Kaip su ja sutarti

Žodžiais pripažink kiekvieną jos pastangą, kurią daro tavo labui, girk. Susikoncentruok, kad pasiektum tiek sėkmių, kiek gali, ir ji galėtų tavimi didžiuotis. Vedžiokis ją ten, kur ji bus pastebima, susitikinėk su naujais ir įdomiais žmonėmis.

Avino vyras

Ambicingas, tvirtai veikiantis, sėkmingas. Jį sunku sulaikyti. Bloga jo savybė – nuolatinis noras prieštarauti. Jei reikalai prasti, jam atrodo, kad tik jis vienas žino stebuklingą būdą, kaip viską išspręsti. Jis tikras patinas ir jam reikia moters patelės. Visgi širdyje jis romantiškas ir, kai pasirenka gyvenimo moterį, yra ištikimas ir pastovus. Jis nori būti mylimosios dėmesio centre. Jam patinka meilikavimas. Kaip vyras jis geros širdies, šeimyniškas, vyriškas. Namuose mėgsta būti aptarnaujamas, bet už tai pasiruošęs kovoti dėl šeimos gerovės.

Kaip su juo sutarti

Pulk, susižavėjusi visais jo planais, girk jį, specialų dėmesį skirk drabužiams. Pasiruošk kartais būti vyriška – karjeroje, namų ūkyje, prie vairo ir pan. Jis nemėgsta gaišti laiko dėl menkniekių, todėl būk organizuota.

Avino sveikata

Būdingi galvos skausmai, neuralgija, stresai, astma, nemiga. Gali turėti aukštą kraujospūdį. Rekomenduotina gyventi kalnuotose vietovėse. Rekomenduotinas vegetariškas maistas.

Seksualumas

Jautrios vietos

Veidas ir galva. Paglostyk veidą ir pamasažuok galvą.

Moteris

Šio tipo moteris greitai susijaudina, mėgsta glamones, švelnų masažą. Ją taip pat labai jaudina aistringi meilės prisipažinimai.

Vyras

Šio tipo vyrą labiausiai jaudina švelni moteriška prigimtis. Mėgsta erotinį masažą. Miegamajame jis nori vadovauti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *