Skorpionas

Ateinančiais 2021 metais įvyks suartėjimas su giminaičiais, ypač su tais, su kuriais bendravote retai. Dėmesys labiausiai bus sutelktas į namų, nekilnojamo turto klausimus: remontas, persikraustymas, pirkimo-pardavimo operacijos, paveldėjimo klausimai. Tėvai ir pagyvenę giminaičiai taip pat reikalaus dėmesio. Bet net ir esant be galo įtemptam darbų grafikui, pasistengsite atrasti „langą“ naujiems interesams. Labiausiai tikėtina, kad tai bus naujų užsienio kalbų mokymasis ar vairavimo pamokos.

Meilė, finansai

Abiejose sferose 2021 metais pasistengsite eksperimentuoti. Jums seniau stigo arba laiko, arba drąsos, kad ryžtumėtės aktyviems pokyčiams. Bet dabar žvaigždės jums nepalieka jokio pasirinkimo. Susigrąžinsite devizą „Gyvenime reikia išbandyti viską“. Eksperimentuoti skatinkite ir savo antrąją pusę, jei ją turite. Kitaip šie eksperimentai gali nueiti toliau nei norite – tai nežinia, kuo jie baigsis.

Namai, šeima, vaikai

2021 metai sėkmingai išsispręs gyvenamojo ploto klausimas. Sustiprės jūsų ryšys su gamta ir norėsis daugiau laiko praleisti sode, užsiimti sklypo gražinimu ir statybomis. Negalima atmesti galimybės, kad ryšitės padidinti šeimą – tai įvyks netikėtai, be ilgų apmąstymų. O galbūt įsigysite augintinį.

Sveikata, darbas

Kaip paprastai būna jūsų atveju: kuo didesnis krūvis, tuo geresnė sveikata ir rezultatyvesnis darbas. Laikinas tonuso sumažėjimas tikėtinas birželį – ir tik dėl to, kad visas dėmesys bus skirtas partneriui: teks padėti jam realizuoti jo užduotis savo darbų sąskaita. Bet vėliau prarastą laiką susigrąžinsite.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *