Ožiaragis

Jautis 2021 metais jus apibers auksu! Ir jūsų gerovė priklausys nuo jūsų gebėjimo valdyti biudžetą. O žinant jūsų atkaklumą, darbštumą ir kantrybę, galima net neabejoti, kad pasieksite maksimalios sėkmės. Galbūt jums kils noras sukurti ką nors savomis rankomis ir susidomėsite dekoratyviniais dirbiniais, dizainu, rankdarbiais. Jums patiks ne tik grožėtis materialiuoju pasauliu, bet ir kurti jį, o tai gali tapti ir papildomu pajamų šaltiniu.

Meilė, finansai

Visgi nederėtų tikėtis, kad visus 2021 metus auksas jums tekės upe. Bus ir krizių, sąlygotų Veneros ir Urano opozicijos Saturnui. Tą patį galima pasakyti ir apie jausmus – bus išbandomas jų tvirtumas ir pastovumas. Jei santykiai su partneriu atitiks šiuos kriterijus, tai jokios provokacijos ir pagundos jums nebaisios.

Namai, šeima, vaikai

Namus 2021 metais suvoksite kaip interjero ir dizaino bandymų poligoną. Artimieji susidomėję stebės pokyčius, kartais ir padės. Nuosavybės klausimai Jaučio metais jums nebus aktualūs, bet jei jums šioje srityje pasikeitimai yra svarbūs, tai daugiausiai dėmesio skirkite gegužei – ir pasiektas rezultatas bus maksimalus.

Sveikata, darbas

2021 jaučio metais jums šios sferos neakcentuojamos, todėl ir kokių nors stipresnių sukrėtimų šiuo atžvilgiu neįvyks. Gal tik sustiprės aktyvios savirealizacijos noras, individualumo išreiškimas – kolegos darbe į tai gali sureaguoti pavyduliavimu. Bet jūs, atradę naujų interesų, tokių „smulkmenų“ tiesiog nepastebėsite.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *