Avinas Avinas

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje tikėkite tik artimiausiais draugais. Kiti nebus linkę jums sakyti to, ką iš tiesų mano. Antroje savaitės pusėje ypač atidžiai galvokite, ką kalbate – aplinkiniai bus linkę jūsų žodžius iškraipyti. Savaitgalį dėl pašalinio žmogaus gali kilti konfliktas namuose.


Jautis Jautis

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmomis savaitės dienomis nesibaiminkite ilgalaikių investicijų. Tai bus protingas sprendimas. Jei neimsite pagaliau spręsti įsisenėjusios problemos, antroje savaitės pusėje galite susikivirčyti su artimu draugu.


Dvyniai Dvyniai

Skaityti savaitės horoskopą

“Savaitės pradžioje nesidrovėkite progai pasitaikius viešai pasisakyti – būsite atidžiai išklausytas ir deramai įvertintas. Ketvirtadienį ar penktadienį turėtų pasitaisyti finansinė padėtis. Visą savaitę būkite ypač atidus skaitydamas ir pasirašinėdamas oficialius dokumentus ir niekada nesakykite “”taip””, jei turite omenyje “”ne””.”


Vėžys Vėžys

Skaityti savaitės horoskopą

Jau pirmadienį turėtumėte gauti papildomų pajamų, o gal atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais. Kad ir kaip ten būtų, veikti reikės greitai ir ryžtingai. Ypač didelės naudos gali atnešti projektas, pradėtas savaitės pabaigoje.


Liūtas Liūtas

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmadienį nepasirašinėkite jokių sutarčių ir apskritai verčiau nesitarkite dėl svarbių dalykų – reali padėtis visai kitokia nei jūs įsivaizduojate. Kelionė savaitės viduryje bus sėkminga. Ketvirtadienį ar penktadienį galite tapti paskalų objektu. Šeštadienį galima įdomi pažintis.


Mergelė Mergelė

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje užsiimti šiaip jau nebūdinga jums veikla būtų labai pravartu – tai sužadintų jūsų kūrybines jėgas. Šią savaitę emocinis ryšys su žmonėmis bus stiprus ir nuoširdus, bet realios pagalbos konkrečiuose darbuose verčiau iš nieko nesitikėkite – teks pasikliauti savo jėgomis.


Svarstyklės Svarstyklės

Skaityti savaitės horoskopą

Savaitės pradžioje galimi rūpesčiai namuose. Jei paklausysite protingo patarimo, finansinės investicijos savaitės viduryje turėtų būti sėkmingos. Savaitgalį, užuot ėjęs į svečius, verčiau pasikvieskite draugus pas save.


Skorpionas Skorpionas

Skaityti savaitės horoskopą

“Saugokitės – savaitės pradžioje jus gali apgauti ar kaip kitaip nuvilti žmogus, kuriuo visiškai pasitikite. Antroje savaitės pusėje daug rūpesčių kels netikėtai didelės piniginės išlaidos. Turite pagaliau išmokti sakyti “”ne””. Ilgainiui veikiausiai prarasite susidomėjimą projektu, kurį su tokiu užsidegimu šią savaitę ketinate pradėti.”


Šaulys Šaulys

Skaityti savaitės horoskopą

Prieš siūlydamasis padėti, gerai pagalvokite, ar turite tam pakankamai laiko, ypač pirmoje savaitės pusėje. Neapsvarstęs visų niuansų galite prarasti taip sunkiai įgytą pasitikėjimą. Šią savaitę teks daug bendrauti su žmonėmis, bet rezultatais veikiausiai liksite nepatenkintas. Ypač sunku bus rasti bendrą kalbą su priešingos lyties atstovais.


Ožiaragis Ožiaragis

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmoje savaitės pusėje sudaryti verslo sandėriai bus pelningi. Trumpa dalykinė kelionė antroje savaitės pusėje bus maloni ir naudinga. Savaitgalį visą savo energiją skirkite namų ūkiui. Tikriausiai jau pribrendo reikalas iš esmės pakeisti savo gyvenimo kokybę.


Vandenis Vandenis

Skaityti savaitės horoskopą

Šią savaitę paskolintų pinigų veikiausiai nebeatgausite niekada. Gal verčiau padėti protingu patarimu? Tik pasistenkite primygtinai neprimesti savo nuomonės – ištikus nesėkmei neabejotinai liktumėt kaltas. Jei šį savaitgalį nuspręsite kiek atsipalaiduoti ir pasilinksminti, tai gali jums kainuoti kiek brangiau nei planavote.


Žuvys Žuvys

Skaityti savaitės horoskopą

Pirmoje savaitės pusėje teks gerokai paplušėti. Vargu ar tilpsite į įprastinę darbo dieną. Jei savaitei įpusėjus pastebėsite pridaręs klaidų, verčiau taisykite jas nedelsdamas – vėliau tai padaryti bus labai nelengva. Jūsų sunkiai nuspėjamas elgesys savaitgalį gali sukelti konfliktą namuose.